У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6074 Ім. Тараса Шевченка — Золотоноша Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Ім. Тараса Шевченка - Золотоноша номер 6074 відправляється зі станції Ім. Тараса Шевченка о 21.05 і прибуває на станцію Золотоноша-1 о 23.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Сріблянка, Центральна, Сміла, Піонерська, Хацьки, Білозір'я, Степанки, 898 Км Роз'їзд, Буддеталь, Черкаси, ЗТА, Соснівка, Панське, Чапаївка, Залісся, Філівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ім. Тараса Шевченка 21.05
Сріблянка 21.10 1 хв  21.11 5 хв 
Центральна 21.15 1 хв  21.16 10 хв 
Сміла 21.20 1 хв  21.21 15 хв 
Піонерська 21.28 1 хв  21.29 23 хв 
Хацьки 21.35 1 хв  21.36 30 хв 
Білозір'я 21.41 2 хв  21.43 36 хв 
Степанки 21.49 1 хв  21.50 44 хв 
898 Км Роз'їзд 21.56 1 хв  21.57 51 хв 
Буддеталь 22.03 1 хв  22.04 58 хв 
Черкаси 22.09 5 хв  22.14 1 г  4 хв 
ЗТА 22.18 1 хв  22.19 1 г  13 хв 
Соснівка 22.24 1 хв  22.25 1 г  19 хв 
Панське 22.33 1 хв  22.34 1 г  28 хв 
Чапаївка 22.43 4 хв  22.47 1 г  38 хв 
Залісся 22.49 1 хв  22.50 1 г  44 хв 
Філівка 22.56 1 хв  22.57 1 г  51 хв 
Золотоноша-1 23.03 1 г  58 хв 

У розкладі поїзда 6074 Ім. Тараса Шевченка — Золотоноша-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031