У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6075 Красний Лиман — Курдюмівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6075 сполученням Красний Лиман - Курдюмівка відправляється зі станції Красний Лиман о 13.40 і прибуває на станцію Курдюмівка о 16.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Ямпіль, Сіверськ, Зовна, Сіль, Шевченка, Малоільшевська, Бахмут.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красний Лиман 13.40
Ямпіль 13.54 1 хв  13.55 14 хв 
Сіверськ 14.15 1 хв  14.16 35 хв 
Зовна 14.30 1 хв  14.31 50 хв 
Сіль 14.43 1 хв  14.44 1 г  3 хв 
Шевченка 14.55 1 хв  14.56 1 г  15 хв 
Малоільшевська 15.00 1 хв  15.01 1 г  20 хв 
Бахмут 15.08 1 г 14 хв  16.22 1 г  28 хв 
Курдюмівка 16.50 3 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6075 Красний Лиман — Курдюмівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031