У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6075 Красний Лиман — Курдюмівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6075 сполученням Красний Лиман - Курдюмівка відправляється зі станції Красний Лиман о 14.00 і прибуває на станцію Курдюмівка о 16.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 58 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Ямпіль, Сіверськ, Зовна, Сіль, Шевченка, Малоільшевська, Бахмут.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красний Лиман 14.00
Ямпіль 14.14 1 хв  14.15 14 хв 
Сіверськ 14.35 1 хв  14.36 35 хв 
Зовна 14.50 1 хв  14.51 50 хв 
Сіль 15.03 1 хв  15.04 1 г  3 хв 
Шевченка 15.15 1 хв  15.16 1 г  15 хв 
Малоільшевська 15.20 1 хв  15.21 1 г  20 хв 
Бахмут 15.28 52 хв  16.20 1 г  28 хв 
Курдюмівка 16.48 2 г  48 хв 

У розкладі поїзда 6075 Красний Лиман — Курдюмівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031