У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6075 Ясинувата-Пас. — Іловайськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6075 сполученням Ясинувата-Пас. - Іловайськ відправляється зі станції Ясинувата-Пас. о 17.19 і прибуває на станцію Іловайськ о 18.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Ясинувата-Гірка, Ясинувата-Західна, 1118 Км, Макіївка-Пас., 1110 Км, Кринична, Ханженкове, Канатний завод, Харцизьк.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ясинувата-Пас. 17.19
Ясинувата-Гірка 17.21 1 хв  17.22 2 хв 
Ясинувата-Західна 17.25 1 хв  17.26 6 хв 
1118 Км 17.31 1 хв  17.32 12 хв 
Макіївка-Пас. 17.46 2 хв  17.48 27 хв 
1110 Км 17.52 1 хв  17.53 33 хв 
Кринична 17.58 1 хв  17.59 39 хв 
Ханженкове 18.09 1 хв  18.10 50 хв 
Канатний завод 18.16 1 хв  18.17 57 хв 
Харцизьк 18.24 1 хв  18.25 1 г  5 хв 
Іловайськ 18.44 1 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6075 Ясинувата-Пас. — Іловайськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031