У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6076 Іловайськ — Ясинувата-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6076 сполученням Іловайськ - Ясинувата-Пас. відправляється зі станції Іловайськ о 19.00 і прибуває на станцію Ясинувата-Пас. о 20.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Харцизьк, Канатний завод, Ханженкове, Кринична, 1110 Км, Макіївка-Пас., 1118 Км, Ясинувата-Західна, Ясинувата-Гірка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Іловайськ 19.00
Харцизьк 19.19 1 хв  19.20 19 хв 
Канатний завод 19.24 1 хв  19.25 24 хв 
Ханженкове 19.33 1 хв  19.34 33 хв 
Кринична 19.43 1 хв  19.44 43 хв 
1110 Км 19.48 1 хв  19.49 48 хв 
Макіївка-Пас. 19.53 2 хв  19.55 53 хв 
1118 Км 20.09 1 хв  20.10 1 г  9 хв 
Ясинувата-Західна 20.16 1 хв  20.17 1 г  16 хв 
Ясинувата-Гірка 20.20 1 хв  20.21 1 г  20 хв 
Ясинувата-Пас. 20.24 1 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6076 Іловайськ — Ясинувата-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031