У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6076 Кривий Ріг — Запоріжжя Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Кривий Ріг - Запоріжжя номер 6076 відправляється зі станції Кривий Ріг-Головний о 07.10 і прибуває на станцію Запоріжжя-2 о 11.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6076 Кривий Ріг - Запоріжжя пролягає по таким станціям як Апостолове, Чортомлик, Нікополь, Марганець, Мирова, Канцерівка, Дніпробуд-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг-Головний 07.10
Апостолове 07.58 3 хв  08.01 48 хв 
Чортомлик 08.51 2 хв  08.53 1 г  41 хв 
Нікополь 09.25 22 хв  09.47 2 г  15 хв 
Марганець 10.15 2 хв  10.17 3 г  5 хв 
Мирова 10.38 1 хв  10.39 3 г  28 хв 
Канцерівка 11.04 1 хв  11.05 3 г  54 хв 
Дніпробуд-2 11.18 2 хв  11.20 4 г  8 хв 
Запоріжжя-2 11.50 4 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6076 Кривий Ріг-Головний — Запоріжжя-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031