У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6076 Курдюмівка — Красний Лиман Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6076 сполученням Курдюмівка - Красний Лиман відправляється зі станції Курдюмівка о 17.10 і прибуває на станцію Красний Лиман о 19.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Бахмут, Малоільшевська, Шевченка, Сіль, Зовна, Сіверськ, Ямпіль.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Курдюмівка 17.10
Бахмут 17.37 3 хв  17.40 27 хв 
Малоільшевська 17.45 1 хв  17.46 35 хв 
Шевченка 17.50 1 хв  17.51 40 хв 
Сіль 18.03 1 хв  18.04 53 хв 
Зовна 18.19 1 хв  18.20 1 г  9 хв 
Сіверськ 18.35 1 хв  18.36 1 г  25 хв 
Ямпіль 18.53 1 хв  18.54 1 г  43 хв 
Красний Лиман 19.10 2 г 

У розкладі поїзда 6076 Курдюмівка — Красний Лиман можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031