У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6076 Марганець — Запоріжжя Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Марганець - Запоріжжя номер 6076 відправляється зі станції Марганець о 11.04 і прибуває на станцію Запоріжжя-2 о 12.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6076 Марганець - Запоріжжя пролягає по таким станціям як Мирова, Канцерівка, Дніпробуд-2, 166 Км, 168 Км, Запорізька Січ, 172 Км, 174 Км, Ім. Анатолія Алімова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Марганець – Запоріжжя-2 складає 25.00 гривень. Відстань між станціями – 56.3 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Марганець 11.04
Мирова 11.26 1 хв  11.27 22 хв 
Канцерівка 11.53 1 хв  11.54 49 хв 
Дніпробуд-2 12.06 2 хв  12.08 1 г  2 хв 
166 Км 12.12 1 хв  12.13 1 г  8 хв 
168 Км 12.17 1 хв  12.18 1 г  13 хв 
Запорізька Січ 12.21 1 хв  12.22 1 г  17 хв 
172 Км 12.27 1 хв  12.28 1 г  23 хв 
174 Км 12.31 1 хв  12.32 1 г  27 хв 
Ім. Анатолія Алімова 12.35 1 хв  12.36 1 г  31 хв 
Запоріжжя-2 12.45 1 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6076 Марганець — Запоріжжя-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031