У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6096-6095 Львів — Рівне Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Львів - Рівне номер 6096-6095 відправляється зі станції Львів о 17.58 і прибуває на станцію Рівне о 22.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 7 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6096-6095 Львів - Рівне пролягає по таким станціям як Борщовичи, Полтва, Петричі, Заболотці, 58 Км, Турки, Кам'яниця-Волинська, Заруддя, Глинськ, Басів Кут.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 17.58
Підзамче 18.09 2 хв  18.11 11 хв 
Підбірці 18.19 1 хв  18.20 21 хв 
1460 Км 18.26 1 хв  18.27 28 хв 
Борщовичи 18.30 1 хв  18.31 32 хв 
Залуги 18.33 1 хв  18.34 35 хв 
Полоничі 18.40 1 хв  18.41 42 хв 
Задвір'я 18.46 1 хв  18.47 48 хв 
Полтва 18.51 1 хв  18.52 53 хв 
Куткор 18.56 1 хв  18.57 58 хв 
Красне 19.04 1 хв  19.05 1 г  6 хв 
Утишків 19.11 1 хв  19.12 1 г  13 хв 
Петричі 19.15 1 хв  19.16 1 г  17 хв 
Закомар'я 19.20 1 хв  19.21 1 г  22 хв 
Ожидів-Олесько 19.28 1 хв  19.29 1 г  30 хв 
Кути 19.34 1 хв  19.35 1 г  36 хв 
Заболотці 19.42 1 хв  19.43 1 г  44 хв 
Пониковиця 19.48 1 хв  19.49 1 г  50 хв 
Броди 19.55 1 хв  19.56 1 г  57 хв 
Радивилів 20.05 1 хв  20.06 2 г  7 хв 
58 Км 20.11 1 хв  20.12 2 г  13 хв 
Михайлівка 20.17 1 хв  20.18 2 г  19 хв 
Гаї Ситенські 20.23 1 хв  20.24 2 г  25 хв 
Рудня-Почаївська 20.30 23 хв  20.53 2 г  32 хв 
Турки 20.58 1 хв  20.59 3 г 
Верба 21.03 1 хв  21.04 3 г  5 хв 
Птича 21.08 1 хв  21.09 3 г  10 хв 
Підлужжя 21.13 1 хв  21.14 3 г  15 хв 
Кам'яниця-Волинська 21.18 1 хв  21.19 3 г  20 хв 
Дубно 21.25 1 хв  21.26 3 г  27 хв 
Мирогоща 21.32 1 хв  21.33 3 г  34 хв 
Мокрів 21.39 1 хв  21.40 3 г  41 хв 
Заруддя 21.43 1 хв  21.44 3 г  45 хв 
Озеряни 21.50 1 хв  21.51 3 г  52 хв 
128 Км 21.55 2 хв  21.57 3 г  57 хв 
Ульбарів 22.00 1 хв  22.01 4 г  2 хв 
Глинськ 22.04 1 хв  22.05 4 г  6 хв 
Миколи Приходька 22.11 1 хв  22.12 4 г  13 хв 
Здолбунів-Пас. 22.19 3 хв  22.22 4 г  21 хв 
Квасилів 22.27 1 хв  22.28 4 г  29 хв 
Басів Кут 22.32 1 хв  22.33 4 г  34 хв 
Дворецька 22.39 1 хв  22.40 4 г  41 хв 
Рівне 22.42 4 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6096-6095 Львів — Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728