У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6096-6095 Львів — Рівне Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Львів - Рівне номер 6096-6095 відправляється зі станції Львів о 18.00 і прибуває на станцію Рівне о 22.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6096-6095 Львів - Рівне пролягає по таким станціям як Борщовичи, Полтва, Петричі, Заболотці, 58 Км, Турки, Кам'яниця-Волинська, Заруддя, Глинськ, Басів Кут.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 18.00
Підзамче 18.11 2 хв  18.13 11 хв 
Підбірці 18.21 1 хв  18.22 21 хв 
1460 Км 18.28 1 хв  18.29 28 хв 
Борщовичи 18.32 1 хв  18.33 32 хв 
Залуги 18.36 1 хв  18.37 36 хв 
Полоничі 18.43 1 хв  18.44 43 хв 
Задвір'я 18.48 1 хв  18.49 48 хв 
Полтва 18.53 1 хв  18.54 53 хв 
Куткор 18.59 1 хв  19.00 59 хв 
Красне 19.07 16 хв  19.23 1 г  7 хв 
Утишків 19.29 1 хв  19.30 1 г  29 хв 
Петричі 19.32 1 хв  19.33 1 г  32 хв 
Закомар'я 19.37 1 хв  19.38 1 г  37 хв 
Ожидів-Олесько 19.44 1 хв  19.45 1 г  44 хв 
Кути 19.50 1 хв  19.51 1 г  50 хв 
Заболотці 19.58 15 хв  20.13 1 г  58 хв 
Пониковиця 20.19 1 хв  20.20 2 г  19 хв 
Броди 20.26 1 хв  20.27 2 г  26 хв 
Радивилів 20.36 1 хв  20.37 2 г  36 хв 
58 Км 20.42 1 хв  20.43 2 г  42 хв 
Михайлівка 20.48 1 хв  20.49 2 г  48 хв 
Гаї Ситенські 20.53 1 хв  20.54 2 г  53 хв 
Рудня-Почаївська 21.00 1 хв  21.01 3 г 
Турки 21.06 1 хв  21.07 3 г  6 хв 
Верба 21.11 1 хв  21.12 3 г  11 хв 
Птича 21.16 1 хв  21.17 3 г  16 хв 
Підлужжя 21.21 1 хв  21.22 3 г  21 хв 
Кам'яниця-Волинська 21.26 1 хв  21.27 3 г  26 хв 
Дубно 21.33 1 хв  21.34 3 г  33 хв 
Мирогоща 21.41 1 хв  21.42 3 г  41 хв 
Мокрів 21.48 1 хв  21.49 3 г  48 хв 
Заруддя 21.52 1 хв  21.53 3 г  52 хв 
Озеряни 21.59 1 хв  22.00 3 г  59 хв 
128 Км 22.05 1 хв  22.06 4 г  5 хв 
Ульбарів 22.09 1 хв  22.10 4 г  9 хв 
Глинськ 22.13 1 хв  22.14 4 г  13 хв 
Миколи Приходька 22.20 1 хв  22.21 4 г  20 хв 
Здолбунів-Пас. 22.28 2 хв  22.30 4 г  28 хв 
Квасилів 22.35 1 хв  22.36 4 г  35 хв 
Басів Кут 22.40 1 хв  22.41 4 г  40 хв 
Дворецька 22.47 1 хв  22.48 4 г  47 хв 
Рівне 22.50 4 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6096-6095 Львів — Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930