У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6096-6095 Львів — Рівне Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6096-6095 сполученням Львів - Рівне відправляється зі станції Львів о 17.54 і прибуває на станцію Рівне о 22.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Борщовичи, Полтва, Петричі, Заболотці, 58 Км, Турки, Кам'яниця-Волинська, Заруддя, Глинськ, Басів Кут.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 17.54
Підзамче 18.05 3 хв  18.08 11 хв 
Підбірці 18.15 1 хв  18.16 21 хв 
1460 Км 18.22 1 хв  18.23 28 хв 
Борщовичи 18.26 1 хв  18.27 32 хв 
Залуги 18.30 1 хв  18.31 36 хв 
Полоничі 18.37 1 хв  18.38 43 хв 
Задвір'я 18.43 1 хв  18.44 49 хв 
Полтва 18.48 1 хв  18.49 54 хв 
Куткор 18.53 1 хв  18.54 59 хв 
Красне 19.01 22 хв  19.23 1 г  7 хв 
Утишків 19.29 1 хв  19.30 1 г  35 хв 
Петричі 19.32 1 хв  19.33 1 г  38 хв 
Закомар'я 19.37 1 хв  19.38 1 г  43 хв 
Ожидів-Олесько 19.44 1 хв  19.45 1 г  50 хв 
Кути 19.50 1 хв  19.51 1 г  56 хв 
Заболотці 19.58 11 хв  20.09 2 г  4 хв 
Пониковиця 20.15 1 хв  20.16 2 г  21 хв 
Броди 20.22 1 хв  20.23 2 г  28 хв 
Радивилів 20.32 1 хв  20.33 2 г  38 хв 
58 Км 20.38 1 хв  20.39 2 г  44 хв 
Михайлівка 20.44 1 хв  20.45 2 г  50 хв 
Гаї Ситенські 20.49 1 хв  20.50 2 г  55 хв 
Рудня-Почаївська 20.56 1 хв  20.57 3 г  2 хв 
Турки 21.02 1 хв  21.03 3 г  8 хв 
Верба 21.07 1 хв  21.08 3 г  13 хв 
Птича 21.12 1 хв  21.13 3 г  18 хв 
Підлужжя 21.17 1 хв  21.18 3 г  23 хв 
Кам'яниця-Волинська 21.21 1 хв  21.22 3 г  27 хв 
Дубно 21.31 4 хв  21.35 3 г  37 хв 
Мирогоща 21.43 1 хв  21.44 3 г  49 хв 
Мокрів 21.50 1 хв  21.51 3 г  56 хв 
Заруддя 21.54 1 хв  21.55 4 г 
Озеряни 22.01 1 хв  22.02 4 г  7 хв 
128 Км 22.07 1 хв  22.08 4 г  13 хв 
Ульбарів 22.11 1 хв  22.12 4 г  17 хв 
Глинськ 22.15 1 хв  22.16 4 г  21 хв 
Миколи Приходька 22.22 1 хв  22.23 4 г  28 хв 
Здолбунів-Пас. 22.30 2 хв  22.32 4 г  36 хв 
Квасилів 22.37 1 хв  22.38 4 г  43 хв 
Басів Кут 22.42 1 хв  22.43 4 г  48 хв 
Дворецька 22.49 1 хв  22.50 4 г  55 хв 
Рівне 22.52 4 г  58 хв 

У розкладі поїзда 6096-6095 Львів — Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031