У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6097 Ясинувата-Пас. — Іловайськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6097 сполученням Ясинувата-Пас. - Іловайськ відправляється зі станції Ясинувата-Пас. о 20.15 і прибуває на станцію Іловайськ о 21.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Ясинувата-Гірка, Ясинувата-Західна, 1118 Км, Макіївка-Пас., 1110 Км, Кринична, Ханженкове, Канатний завод, Харцизьк.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ясинувата-Пас. 20.15
Ясинувата-Гірка 20.17 1 хв  20.18 2 хв 
Ясинувата-Західна 20.23 1 хв  20.24 8 хв 
1118 Км 20.27 1 хв  20.28 12 хв 
Макіївка-Пас. 20.42 2 хв  20.44 27 хв 
1110 Км 20.48 1 хв  20.49 33 хв 
Кринична 20.54 1 хв  20.55 39 хв 
Ханженкове 21.07 1 хв  21.08 52 хв 
Канатний завод 21.12 1 хв  21.13 57 хв 
Харцизьк 21.20 1 хв  21.21 1 г  5 хв 
Іловайськ 21.40 1 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6097 Ясинувата-Пас. — Іловайськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031