У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6102 Слобідка — Подільськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Слобідка - Подільськ номер 6102 відправляється зі станції Слобідка о 05.33 і прибуває на станцію Подільськ-Жм. о 06.09 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6102 Слобідка - Подільськ пролягає по таким станціям як Прогрес, Дібровка, Шкільна, Борщі, Побережжя, Миколаївка, Подільськ-Північний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Слобідка 05.33
Прогрес 05.39 1 хв  05.40 6 хв 
Дібровка 05.42 1 хв  05.43 9 хв 
Шкільна 05.47 1 хв  05.48 14 хв 
Борщі 05.49 1 хв  05.50 16 хв 
Побережжя 05.58 2 хв  06.00 25 хв 
Миколаївка 06.03 1 хв  06.04 30 хв 
Подільськ-Північний 06.07 1 хв  06.08 34 хв 
Подільськ-Жм. 06.09 36 хв 

У розкладі поїзда 6102 Слобідка — Подільськ-Жм. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930