У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6105 Нова Козача — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Нова Козача - Харків номер 6105 відправляється зі станції Нова Козача о 11.00 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 12.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6105 Нова Козача - Харків пролягає по таким станціям як Цупівка, Прудянка, Слатине, Безруківка, Нові Дергачі, Дергачі, Моторна, Лозовенька, Підміська, Північний пост, Південний Пост.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Нова Козача 11.00
Цупівка 11.05 1 хв  11.06 5 хв 
Прудянка 11.12 1 хв  11.13 12 хв 
Слатине 11.19 1 хв  11.20 19 хв 
Безруківка 11.26 1 хв  11.27 26 хв 
Нові Дергачі 11.33 1 хв  11.34 33 хв 
Дергачі 11.38 1 хв  11.39 38 хв 
Моторна 11.43 1 хв  11.44 43 хв 
Лозовенька 11.49 1 хв  11.50 49 хв 
Підміська 11.54 1 хв  11.55 54 хв 
Північний пост 11.59 1 хв  12.00 59 хв 
Південний Пост 12.06 1 хв  12.07 1 г  6 хв 
Харків-Пас. 12.15 1 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6105 Нова Козача — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728