У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6105 Синельникове-1 — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6105 сполученням Синельникове-1 - Дніпро-Головний відправляється зі станції Синельникове-1 о 05.49 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 07.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 46 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Синельникове-2, 235 Км, 230 Км, Хорошеве, 225 Км, 222 Км, Іларіонове, 212 Км, 207 Км, Ігрень, Ксеніївка, Нижньодніпровськ-Вузол, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, 196 Км, Нижньодніпровськ, 193 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Синельникове-1 05.49
Синельникове-2 05.56 1 хв  05.57 7 хв 
235 Км 05.59 1 хв  06.00 10 хв 
230 Км 06.03 1 хв  06.04 14 хв 
Хорошеве 06.07 1 хв  06.08 18 хв 
225 Км 06.10 1 хв  06.11 21 хв 
222 Км 06.14 1 хв  06.15 25 хв 
Іларіонове 06.21 12 хв  06.33 32 хв 
212 Км 06.39 1 хв  06.40 50 хв 
207 Км 06.46 1 хв  06.47 57 хв 
Ігрень 06.53 1 хв  06.54 1 г  4 хв 
Ксеніївка 06.59 1 хв  07.00 1 г  10 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 07.05 2 хв  07.07 1 г  16 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 07.09 1 хв  07.10 1 г  20 хв 
196 Км 07.14 1 хв  07.15 1 г  25 хв 
Нижньодніпровськ 07.19 1 хв  07.20 1 г  30 хв 
193 Км 07.24 2 хв  07.26 1 г  35 хв 
Дніпро-Головний 07.35 1 г  46 хв 

У розкладі поїзда 6105 Синельникове-1 — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728