У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6105 Синельникове — Дніпро Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Синельникове - Дніпро номер 6105 відправляється зі станції Синельникове-1 о 05.49 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 07.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6105 Синельникове - Дніпро пролягає по таким станціям як Синельникове-2, 235 Км, 230 Км, Хорошеве, 225 Км, 222 Км, Іларіонове, 212 Км, Ігрень, Ксеніївка, Нижньодніпровськ-Вузол, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, 196 Км, Нижньодніпровськ, 193 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Синельникове-1 05.49
Синельникове-2 05.56 1 хв  05.57 7 хв 
235 Км 05.59 1 хв  06.00 10 хв 
230 Км 06.03 1 хв  06.04 14 хв 
Хорошеве 06.07 1 хв  06.08 18 хв 
225 Км 06.10 1 хв  06.11 21 хв 
222 Км 06.14 1 хв  06.15 25 хв 
Іларіонове 06.21 13 хв  06.34 32 хв 
212 Км 06.40 1 хв  06.41 51 хв 
Ігрень 06.54 1 хв  06.55 1 г  5 хв 
Ксеніївка 06.59 2 хв  07.01 1 г  10 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 07.06 2 хв  07.08 1 г  17 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 07.10 1 хв  07.11 1 г  21 хв 
196 Км 07.15 1 хв  07.16 1 г  26 хв 
Нижньодніпровськ 07.20 1 хв  07.21 1 г  31 хв 
193 Км 07.25 2 хв  07.27 1 г  36 хв 
Дніпро-Головний 07.36 1 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6105 Синельникове-1 — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930