У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6106 Мостиська(митниця) — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6106 сполученням Мостиська(митниця) - Львів відправляється зі станції Мостиська(митниця) о 05.40 і прибуває на станцію Львів о 08.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Тщенець, Підгать, Хоросниця, Судова Вишня, Бар, Волчухи, Городок Львівський, Затока, Мшана, Зимна Вода, 5-й Парк.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мостиська(митниця) 05.40
Мостиська-2 05.50 8 хв  05.58 10 хв 
Тщенець 06.04 1 хв  06.05 24 хв 
Мостиська 1 06.11 1 хв  06.12 31 хв 
Підгать 06.17 1 хв  06.18 37 хв 
Арламівська Воля 06.21 1 хв  06.22 41 хв 
Хоросниця 06.26 1 хв  06.27 46 хв 
Заріччя(Берегове) 06.31 1 хв  06.32 51 хв 
Судова Вишня 06.39 1 хв  06.40 59 хв 
Княжий Міст 06.43 1 хв  06.44 1 г  3 хв 
Бар 06.48 1 хв  06.49 1 г  8 хв 
Родатичі 06.52 1 хв  06.53 1 г  12 хв 
Волчухи 06.56 1 хв  06.57 1 г  16 хв 
Братковичі 07.00 1 хв  07.01 1 г  20 хв 
Городок Львівський 07.07 1 хв  07.08 1 г  27 хв 
Кам'янобрід 07.13 1 хв  07.14 1 г  33 хв 
Затока 07.18 1 хв  07.19 1 г  38 хв 
Цунів 07.23 1 хв  07.24 1 г  43 хв 
Мшана 07.29 1 хв  07.30 1 г  49 хв 
Суховоля 07.35 1 хв  07.36 1 г  55 хв 
Зимна Вода 07.39 1 хв  07.40 1 г  59 хв 
Рудне 07.44 1 хв  07.45 2 г  4 хв 
5-й Парк 07.50 2 хв  07.52 2 г  10 хв 
Львів 08.02 2 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6106 Мостиська(митниця) — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031