У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6108 Дніпро — Синельникове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Дніпро - Синельникове номер 6108 відправляється зі станції Дніпро-Головний о 06.46 і прибуває на станцію Синельникове-1 о 08.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6108 Дніпро - Синельникове пролягає по таким станціям як 193 Км, Нижньодніпровськ, 196 Км, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, Нижньодніпровськ-Вузол, Ксеніївка, Ігрень, 212 Км, Іларіонове, 219 Км, 222 Км, 225 Км, Хорошеве, 230 Км, 235 Км, Синельникове-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 06.46
193 Км 06.54 1 хв  06.55 8 хв 
Нижньодніпровськ 06.57 1 хв  06.58 11 хв 
196 Км 07.01 1 хв  07.02 15 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 07.06 1 хв  07.07 20 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 07.09 1 хв  07.10 23 хв 
Ксеніївка 07.13 1 хв  07.14 27 хв 
Ігрень 07.16 1 хв  07.17 30 хв 
212 Км 07.24 1 хв  07.25 38 хв 
Іларіонове 07.30 1 хв  07.31 44 хв 
219 Км 07.34 1 хв  07.35 48 хв 
222 Км 07.38 1 хв  07.39 52 хв 
225 Км 07.42 1 хв  07.43 56 хв 
Хорошеве 07.46 1 хв  07.47 1 г 
230 Км 07.50 2 хв  07.52 1 г  4 хв 
235 Км 07.55 1 хв  07.56 1 г  9 хв 
Синельникове-2 07.59 1 хв  08.00 1 г  13 хв 
Синельникове-1 08.07 1 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6108 Дніпро-Головний — Синельникове-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031