У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6108 Маріуполь — Південнодонбаська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6108 сполученням Маріуполь - Південнодонбаська відправляється зі станції Маріуполь о 17.22 і прибуває на станцію Південнодонбаська о 19.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 28 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 7 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Сартана, Асланове, Кальчик, Карань, Волноваха, Велико-Анадоль.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Маріуполь 17.22
Сартана 17.47 1 хв  17.48 25 хв 
Асланове 18.06 1 хв  18.07 44 хв 
Кальчик 18.20 1 хв  18.21 58 хв 
Карань 18.50 1 хв  18.51 1 г  28 хв 
Волноваха 19.17 2 хв  19.19 1 г  55 хв 
Велико-Анадоль 19.39 1 хв  19.40 2 г  17 хв 
Південнодонбаська 19.50 2 г  28 хв 

У розкладі поїзда 6108 Маріуполь — Південнодонбаська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031