У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6108 Маріуполь — Південнодонбаська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Маріуполь - Південнодонбаська номер 6108 відправляється зі станції Маріуполь о 17.28 і прибуває на станцію Південнодонбаська о 20.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6108 Маріуполь - Південнодонбаська пролягає по таким станціям як Сартана, Асланове, Кальчик, Карань, Волноваха, Велико-Анадоль.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Маріуполь 17.28
Сартана 17.53 1 хв  17.54 25 хв 
Асланове 18.12 13 хв  18.25 44 хв 
Кальчик 18.38 1 хв  18.39 1 г  10 хв 
Карань 19.08 1 хв  19.09 1 г  40 хв 
Волноваха 19.35 2 хв  19.37 2 г  7 хв 
Велико-Анадоль 19.57 1 хв  19.58 2 г  29 хв 
Південнодонбаська 20.08 2 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6108 Маріуполь — Південнодонбаська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28