У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6109 Нова Козача — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Нова Козача - Харків номер 6109 відправляється зі станції Нова Козача о 14.38 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 15.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6109 Нова Козача - Харків пролягає по таким станціям як Цупівка, Прудянка, Слатине, Безруківка, Нові Дергачі, Дергачі, Моторна, Лозовенька, Підміська, Північний пост, Південний Пост.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Нова Козача 14.38
Цупівка 14.45 1 хв  14.46 7 хв 
Прудянка 14.52 1 хв  14.53 14 хв 
Слатине 14.59 1 хв  15.00 21 хв 
Безруківка 15.06 1 хв  15.07 28 хв 
Нові Дергачі 15.13 1 хв  15.14 35 хв 
Дергачі 15.18 1 хв  15.19 40 хв 
Моторна 15.23 1 хв  15.24 45 хв 
Лозовенька 15.29 1 хв  15.30 51 хв 
Підміська 15.34 1 хв  15.35 56 хв 
Північний пост 15.39 1 хв  15.40 1 г  1 хв 
Південний Пост 15.46 1 хв  15.47 1 г  8 хв 
Харків-Пас. 15.55 1 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6109 Нова Козача — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728