У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6113 Львів — Мостиська(митниця) Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6113 сполученням Львів - Мостиська(митниця) відправляється зі станції Львів о 17.50 і прибуває на станцію Мостиська(митниця) о 20.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Рудне, Суховоля, Цунів, Кам'янобрід, Братковичі, Родатичі, Княжий Міст, Заріччя(Берегове), Арламівська Воля, Мостиська 1, Мостиська-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 17.50
5-й Парк 17.59 1 хв  18.00 9 хв 
Рудне 18.05 1 хв  18.06 15 хв 
Зимна Вода 18.10 1 хв  18.11 20 хв 
Суховоля 18.14 2 хв  18.16 24 хв 
Мшана 18.21 1 хв  18.22 31 хв 
Цунів 18.27 1 хв  18.28 37 хв 
Затока 18.33 1 хв  18.34 43 хв 
Кам'янобрід 18.38 1 хв  18.39 48 хв 
Городок Львівський 18.44 1 хв  18.45 54 хв 
Братковичі 18.50 1 хв  18.51 1 г 
Волчухи 18.54 1 хв  18.55 1 г  4 хв 
Родатичі 18.57 1 хв  18.58 1 г  7 хв 
Бар 19.00 1 хв  19.01 1 г  10 хв 
Княжий Міст 19.04 1 хв  19.05 1 г  14 хв 
Судова Вишня 19.09 1 хв  19.10 1 г  19 хв 
Заріччя(Берегове) 19.15 1 хв  19.16 1 г  25 хв 
Хоросниця 19.20 1 хв  19.21 1 г  30 хв 
Арламівська Воля 19.25 1 хв  19.26 1 г  35 хв 
Підгать 19.29 1 хв  19.30 1 г  39 хв 
Мостиська 1 19.35 1 хв  19.36 1 г  45 хв 
Тщенець 19.41 1 хв  19.42 1 г  51 хв 
Мостиська-2 19.48 3 хв  19.51 1 г  58 хв 
Мостиська(митниця) 20.00 2 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6113 Львів — Мостиська(митниця) можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031