У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6119/6120 Успенська — Ясинувата-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6119/6120 сполученням Успенська - Ясинувата-Пас. відправляється зі станції Успенська о 13.30 і прибуває на станцію Ясинувата-Пас. о 17.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Квашине, Амвросіївка, Кутейникове, Іловайськ, Харцизьк, Ханженкове, Кринична, Макіївка-Пас..
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Успенська 13.30
Квашине 13.43 1 г 14.43 13 хв 
Амвросіївка 14.55 2 хв  14.57 1 г  25 хв 
Кутейникове 15.15 2 хв  15.17 1 г  45 хв 
Іловайськ 15.35 22 хв  15.57 2 г  5 хв 
Харцизьк 16.13 2 хв  16.15 2 г  43 хв 
Ханженкове 16.25 2 хв  16.27 2 г  55 хв 
Кринична 16.37 2 хв  16.39 3 г  7 хв 
Макіївка-Пас. 16.49 2 хв  16.51 3 г  19 хв 
Ясинувата-Пас. 17.10 3 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6119/6120 Успенська — Ясинувата-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031