У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6126 Дніпро-Головний — Синельникове-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6126 сполученням Дніпро-Головний - Синельникове-1 відправляється зі станції Дніпро-Головний о 17.20 і прибуває на станцію Синельникове-1 о 18.41 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 193 Км, Нижньодніпровськ, 196 Км, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, Нижньодніпровськ-Вузол, Ксеніївка, Ігрень, 212 Км, Іларіонове, 219 Км, 222 Км, 225 Км, Хорошеве, 230 Км, 235 Км, Синельникове-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 17.20
193 Км 17.28 1 хв  17.29 8 хв 
Нижньодніпровськ 17.31 1 хв  17.32 11 хв 
196 Км 17.35 1 хв  17.36 15 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 17.40 1 хв  17.41 20 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 17.43 1 хв  17.44 23 хв 
Ксеніївка 17.47 1 хв  17.48 27 хв 
Ігрень 17.50 1 хв  17.51 30 хв 
212 Км 17.58 1 хв  17.59 38 хв 
Іларіонове 18.04 1 хв  18.05 44 хв 
219 Км 18.08 1 хв  18.09 48 хв 
222 Км 18.12 1 хв  18.13 52 хв 
225 Км 18.16 1 хв  18.17 56 хв 
Хорошеве 18.20 1 хв  18.21 1 г 
230 Км 18.24 2 хв  18.26 1 г  4 хв 
235 Км 18.29 1 хв  18.30 1 г  9 хв 
Синельникове-2 18.33 1 хв  18.34 1 г  13 хв 
Синельникове-1 18.41 1 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6126 Дніпро-Головний — Синельникове-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930