У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6126 Дніпро — Синельникове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Дніпро - Синельникове номер 6126 відправляється зі станції Дніпро-Головний о 17.20 і прибуває на станцію Синельникове-1 о 18.41 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6126 Дніпро - Синельникове пролягає по таким станціям як 193 Км, Нижньодніпровськ, 196 Км, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, Нижньодніпровськ-Вузол, Ксеніївка, Ігрень, 212 Км, Іларіонове, 219 Км, 222 Км, 225 Км, Хорошеве, 230 Км, 235 Км, Синельникове-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 17.20
193 Км 17.28 1 хв  17.29 8 хв 
Нижньодніпровськ 17.31 1 хв  17.32 11 хв 
196 Км 17.35 1 хв  17.36 15 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 17.40 1 хв  17.41 20 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 17.43 1 хв  17.44 23 хв 
Ксеніївка 17.47 1 хв  17.48 27 хв 
Ігрень 17.50 1 хв  17.51 30 хв 
212 Км 17.58 1 хв  17.59 38 хв 
Іларіонове 18.04 1 хв  18.05 44 хв 
219 Км 18.08 1 хв  18.09 48 хв 
222 Км 18.12 1 хв  18.13 52 хв 
225 Км 18.16 1 хв  18.17 56 хв 
Хорошеве 18.20 1 хв  18.21 1 г 
230 Км 18.24 2 хв  18.26 1 г  4 хв 
235 Км 18.29 1 хв  18.30 1 г  9 хв 
Синельникове-2 18.33 1 хв  18.34 1 г  13 хв 
Синельникове-1 18.41 1 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6126 Дніпро-Головний — Синельникове-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930