У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6126 Дніпро — Синельникове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Дніпро - Синельникове номер 6126 відправляється зі станції Дніпро-Головний о 17.20 і прибуває на станцію Синельникове-1 о 18.41 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6126 Дніпро - Синельникове пролягає по таким станціям як 193 Км, Нижньодніпровськ, 196 Км, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, Нижньодніпровськ-Вузол, Ксеніївка, Ігрень, 212 Км, Іларіонове, 219 Км, 222 Км, 225 Км, Хорошеве, 230 Км, 235 Км, Синельникове-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 17.20
193 Км 17.28 1 хв  17.29 8 хв 
Нижньодніпровськ 17.31 1 хв  17.32 11 хв 
196 Км 17.35 1 хв  17.36 15 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 17.40 1 хв  17.41 20 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 17.43 1 хв  17.44 23 хв 
Ксеніївка 17.47 1 хв  17.48 27 хв 
Ігрень 17.50 1 хв  17.51 30 хв 
212 Км 17.58 1 хв  17.59 38 хв 
Іларіонове 18.04 1 хв  18.05 44 хв 
219 Км 18.08 1 хв  18.09 48 хв 
222 Км 18.12 1 хв  18.13 52 хв 
225 Км 18.16 1 хв  18.17 56 хв 
Хорошеве 18.20 1 хв  18.21 1 г 
230 Км 18.24 2 хв  18.26 1 г  4 хв 
235 Км 18.29 1 хв  18.30 1 г  9 хв 
Синельникове-2 18.33 1 хв  18.34 1 г  13 хв 
Синельникове-1 18.41 1 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6126 Дніпро-Головний — Синельникове-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031