У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6126 Дніпро — Синельникове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Дніпро - Синельникове номер 6126 відправляється зі станції Дніпро-Головний о 17.30 і прибуває на станцію Синельникове-1 о 18.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 28 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6126 Дніпро - Синельникове пролягає по таким станціям як 193 Км, Нижньодніпровськ, 196 Км, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, Нижньодніпровськ-Вузол, Ксеніївка, Ігрень, 212 Км, Іларіонове, 219 Км, 222 Км, 225 Км, Хорошеве, 230 Км, 235 Км, Синельникове-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Дніпро-Головний – Синельникове-1 складає 22.00 гривень. Відстань між станціями – 48.0 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Поїзд № 6126 (Дніпро-Головний – Синельникове-1) у добу 27 березня 2024 року відправити зі станції Дніпро-Головний о 17.00 (замість 17.30), далі пропустити наступним розкладом: Пост Амур 17.05 Пл.193км 17.08-17.09 Нижньодніпровськ 17.11-17.12 Пл.196км 17.17-17.18 НД-Вузол Парк Л 17.24-17.25 НД-Вузол Парк Г 17.27-17.29 Пл. Ксенівка 17.35-17.37 Ігрень 17.41-17.42 Пл.212км 17.49-17.50 Іларіонове 17.55-17.56 Пл.219км 17.59-18.00 Пл.222км 18.03-18.04 Пл.225км 18.07-18.08 Пл. Хорошеве 18.11-18.12 Пл.230км 18.15-18.17 Пл.235км 18.20-18.21 Синельникове-2 18.24-18.30 Синельникове-1 прибуття 18.37.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 17.30
193 Км 17.38 1 хв  17.39 8 хв 
Нижньодніпровськ 17.41 1 хв  17.42 11 хв 
196 Км 17.45 1 хв  17.46 15 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 17.50 1 хв  17.51 20 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 17.53 1 хв  17.54 23 хв 
Ксеніївка 17.57 1 хв  17.58 27 хв 
Ігрень 18.00 1 хв  18.01 30 хв 
212 Км 18.08 1 хв  18.09 38 хв 
Іларіонове 18.14 1 хв  18.15 44 хв 
219 Км 18.18 1 хв  18.19 48 хв 
222 Км 18.22 1 хв  18.23 52 хв 
225 Км 18.26 1 хв  18.27 56 хв 
Хорошеве 18.30 1 хв  18.31 1 г 
230 Км 18.34 2 хв  18.36 1 г  4 хв 
235 Км 18.39 1 хв  18.40 1 г  9 хв 
Синельникове-2 18.43 8 хв  18.51 1 г  13 хв 
Синельникове-1 18.58 1 г  28 хв 

У розкладі поїзда 6126 Дніпро-Головний — Синельникове-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930