У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6132-6131 Запоріжжя — Дніпро Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Запоріжжя - Дніпро номер 6132-6131 відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 17.32 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 20.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6132-6131 Запоріжжя - Дніпро пролягає по таким станціям як Іскра, Янцеве, Новогупалівка, Славгород-Південний, Синельникове-1, 235 Км, Хорошеве, 222 Км, 212 Км, Ксеніївка, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, 193 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 17.32
Мотор 17.40 1 хв  17.41 8 хв 
Іскра 17.43 1 хв  17.44 11 хв 
Запоріжжя Вантажне 17.51 1 хв  17.52 19 хв 
Янцеве 18.03 1 хв  18.04 31 хв 
Вільнянськ 18.12 1 хв  18.13 40 хв 
Новогупалівка 18.26 1 хв  18.27 54 хв 
1063 Км 18.31 1 хв  18.32 59 хв 
Славгород-Південний 18.41 1 хв  18.42 1 г  9 хв 
Івківка 18.56 1 хв  18.57 1 г  24 хв 
Синельникове-1 19.08 1 хв  19.09 1 г  36 хв 
Синельникове-2 19.16 1 хв  19.17 1 г  44 хв 
235 Км 19.20 1 хв  19.21 1 г  48 хв 
230 Км 19.26 1 хв  19.27 1 г  54 хв 
Хорошеве 19.31 1 хв  19.32 1 г  59 хв 
225 Км 19.35 1 хв  19.36 2 г  3 хв 
222 Км 19.40 1 хв  19.41 2 г  8 хв 
Іларіонове 19.47 10 хв  19.57 2 г  15 хв 
212 Км 20.01 1 хв  20.02 2 г  29 хв 
Ігрень 20.11 1 хв  20.12 2 г  39 хв 
Ксеніївка 20.14 2 хв  20.16 2 г  42 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 20.20 2 хв  20.22 2 г  48 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 20.24 1 хв  20.25 2 г  52 хв 
Нижньодніпровськ 20.31 1 хв  20.32 2 г  59 хв 
193 Км 20.35 2 хв  20.37 3 г  3 хв 
Дніпро-Головний 20.45 3 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6132-6131 Запоріжжя-1 — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031