У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6132-6131 Запоріжжя — Дніпро Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Запоріжжя - Дніпро номер 6132-6131 відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 17.31 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 20.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6132-6131 Запоріжжя - Дніпро пролягає по таким станціям як Іскра, Янцеве, Новогупалівка, Славгород-Південний, Івківка, Синельникове-2, 230 Км, 225 Км, Іларіонове, Ігрень, Нижньодніпровськ-Вузол, 196 Км, 193 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Поїзд № 6132/6131 (Запоріжжя-1 – Дніпро-Головний) у добу 29, 30 листопада, 01, 02, 03 грудня 2022 року пропустити до станції Нижньодніпровськ 20.19-20.20 без зміни розкладу, далі: Пл.193км 20.23- 20.25 Пост Амур 20.30 Дніпро-Головний 20.38.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 17.31
Мотор 17.38 1 хв  17.39 7 хв 
Іскра 17.41 1 хв  17.42 10 хв 
Запоріжжя Вантажне 17.48 1 хв  17.49 17 хв 
Янцеве 17.59 1 хв  18.00 28 хв 
Вільнянськ 18.07 1 хв  18.08 36 хв 
Новогупалівка 18.19 2 хв  18.21 48 хв 
1063 Км 18.25 1 хв  18.26 54 хв 
Славгород-Південний 18.35 1 хв  18.36 1 г  4 хв 
1049 Км 18.42 1 хв  18.43 1 г  11 хв 
Івківка 18.52 1 хв  18.53 1 г  21 хв 
Синельникове-1 19.05 4 хв  19.09 1 г  34 хв 
Синельникове-2 19.16 1 хв  19.17 1 г  45 хв 
235 Км 19.19 1 хв  19.20 1 г  48 хв 
230 Км 19.24 1 хв  19.25 1 г  53 хв 
Хорошеве 19.28 1 хв  19.29 1 г  57 хв 
225 Км 19.32 1 хв  19.33 2 г  1 хв 
222 Км 19.36 1 хв  19.37 2 г  5 хв 
Іларіонове 19.44 1 хв  19.45 2 г  13 хв 
212 Км 19.49 1 хв  19.50 2 г  18 хв 
Ігрень 19.59 1 хв  20.00 2 г  28 хв 
Ксеніївка 20.02 2 хв  20.04 2 г  31 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 20.08 2 хв  20.10 2 г  37 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 20.12 1 хв  20.13 2 г  41 хв 
196 Км 20.16 1 хв  20.17 2 г  45 хв 
Нижньодніпровськ 20.19 1 хв  20.20 2 г  48 хв 
193 Км 20.23 2 хв  20.25 2 г  52 хв 
Дніпро-Головний 20.33 3 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6132-6131 Запоріжжя-1 — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031