У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6133 Харків — Золочів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Харків - Золочів номер 6133 відправляється зі станції Харків-Пас. о 06.38 і прибуває на станцію Золочів о 08.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6133 Харків - Золочів пролягає по таким станціям як Новоселівка, Залютине, Куряж, Зарічанка, Шпаківка, Курортна, 224 Км, Пересічна, Яротівка, Чепелине, Феськи, Рогозянка, 205 Км, Чорноглазівка, Соснівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 06.38
Новоселівка 06.43 1 хв  06.44 5 хв 
Залютине 06.50 1 хв  06.51 12 хв 
Куряж 06.58 1 хв  06.59 20 хв 
Зарічанка 07.03 1 хв  07.04 25 хв 
Шпаківка 07.08 1 хв  07.09 30 хв 
Курортна 07.12 1 хв  07.13 34 хв 
224 Км 07.17 1 хв  07.18 39 хв 
Пересічна 07.22 1 хв  07.23 44 хв 
Яротівка 07.27 1 хв  07.28 49 хв 
Чепелине 07.33 1 хв  07.34 55 хв 
Феськи 07.37 1 хв  07.38 59 хв 
Рогозянка 07.42 1 хв  07.43 1 г  4 хв 
205 Км 07.48 1 хв  07.49 1 г  10 хв 
Чорноглазівка 07.52 1 хв  07.53 1 г  14 хв 
Соснівка 07.57 1 хв  07.58 1 г  19 хв 
Золочів 08.03 1 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6133 Харків-Пас. — Золочів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28