У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6133 Харків-Пас. — Золочів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6133 сполученням Харків-Пас. - Золочів відправляється зі станції Харків-Пас. о 06.38 і прибуває на станцію Золочів о 08.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Новоселівка, Залютине, Куряж, Зарічанка, Шпаківка, Курортна, 224 Км, Пересічна, Яротівка, Чепелине, Феськи, Рогозянка, 205 Км, Чорноглазівка, Соснівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 06.38
Новоселівка 06.43 1 хв  06.44 5 хв 
Залютине 06.50 1 хв  06.51 12 хв 
Куряж 06.58 1 хв  06.59 20 хв 
Зарічанка 07.03 1 хв  07.04 25 хв 
Шпаківка 07.08 1 хв  07.09 30 хв 
Курортна 07.12 1 хв  07.13 34 хв 
224 Км 07.17 1 хв  07.18 39 хв 
Пересічна 07.22 1 хв  07.23 44 хв 
Яротівка 07.27 1 хв  07.28 49 хв 
Чепелине 07.33 1 хв  07.34 55 хв 
Феськи 07.37 1 хв  07.38 59 хв 
Рогозянка 07.42 1 хв  07.43 1 г  4 хв 
205 Км 07.48 1 хв  07.49 1 г  10 хв 
Чорноглазівка 07.52 1 хв  07.53 1 г  14 хв 
Соснівка 07.57 1 хв  07.58 1 г  19 хв 
Золочів 08.03 1 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6133 Харків-Пас. — Золочів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031