У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6133 Синельникове-1 — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6133 сполученням Синельникове-1 - Дніпро-Головний відправляється зі станції Синельникове-1 о 21.43 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 23.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Синельникове-2, 235 Км, 230 Км, Хорошеве, 225 Км, 222 Км, Іларіонове, 212 Км, Ігрень, Ксеніївка, Нижньодніпровськ-Вузол, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, 196 Км, Нижньодніпровськ, 193 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Синельникове-1 21.43
Синельникове-2 21.50 1 хв  21.51 7 хв 
235 Км 21.53 1 хв  21.54 10 хв 
230 Км 21.57 1 хв  21.58 14 хв 
Хорошеве 22.01 1 хв  22.02 18 хв 
225 Км 22.05 1 хв  22.06 22 хв 
222 Км 22.09 1 хв  22.10 26 хв 
Іларіонове 22.16 1 хв  22.17 33 хв 
212 Км 22.20 1 хв  22.21 37 хв 
Ігрень 22.30 1 хв  22.31 47 хв 
Ксеніївка 22.33 2 хв  22.35 50 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 22.39 2 хв  22.41 56 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 22.43 1 хв  22.44 1 г 
196 Км 22.47 1 хв  22.48 1 г  4 хв 
Нижньодніпровськ 22.50 1 хв  22.51 1 г  7 хв 
193 Км 22.54 1 хв  22.55 1 г  11 хв 
Дніпро-Головний 23.03 1 г  20 хв 

У розкладі поїзда 6133 Синельникове-1 — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031