У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6133 Синельникове — Дніпро Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Синельникове - Дніпро номер 6133 відправляється зі станції Синельникове-1 о 20.32 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 21.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6133 Синельникове - Дніпро пролягає по таким станціям як Синельникове-2, 235 Км, 230 Км, Хорошеве, 225 Км, 222 Км, Іларіонове, 212 Км, Ігрень, Ксеніївка, Нижньодніпровськ-Вузол, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, 196 Км, Нижньодніпровськ, 193 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Поїзд № 6133 (Синельникове-1 – Дніпро-Головний) у добу 29, 30 листопада, 01, 02, 03 грудня 2022 року пропустити до станції Нижньодніпровськ 21.39-21.40 без зміни розкладу, далі: Пл.193км 21.43-21.45 Пост Амур 21.50 Дніпро-Головний 21.58.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Синельникове-1 20.32
Синельникове-2 20.39 1 хв  20.40 7 хв 
235 Км 20.42 1 хв  20.43 10 хв 
230 Км 20.46 1 хв  20.47 14 хв 
Хорошеве 20.50 1 хв  20.51 18 хв 
225 Км 20.54 1 хв  20.55 22 хв 
222 Км 20.58 1 хв  20.59 26 хв 
Іларіонове 21.05 1 хв  21.06 33 хв 
212 Км 21.10 1 хв  21.11 38 хв 
Ігрень 21.18 1 хв  21.19 46 хв 
Ксеніївка 21.21 2 хв  21.23 49 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 21.27 2 хв  21.29 55 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 21.31 1 хв  21.32 59 хв 
196 Км 21.35 1 хв  21.36 1 г  3 хв 
Нижньодніпровськ 21.39 1 хв  21.40 1 г  7 хв 
193 Км 21.43 2 хв  21.45 1 г  11 хв 
Дніпро-Головний 21.53 1 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6133 Синельникове-1 — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031