У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6137-6138 Харків-Балашівський — Золочів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6137-6138 сполученням Харків-Балашівський - Золочів відправляється зі станції Харків-Балашівський о 08.24 і прибуває на станцію Золочів о 10.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Верещаківка-Левадська, Основа, Новожанове, Залютине, Куряж, Зарічанка, Шпаківка, Курортна, 224 Км, Пересічна, Яротівка, Чепелине, Феськи, Рогозянка, 205 Км, Чорноглазівка, Соснівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Балашівський 08.24
Верещаківка-Левадська 08.29 1 хв  08.30 5 хв 
Основа 08.38 17 хв  08.55 14 хв 
Новожанове 09.02 1 хв  09.03 38 хв 
Залютине 09.08 1 хв  09.09 44 хв 
Куряж 09.17 1 хв  09.18 53 хв 
Зарічанка 09.22 1 хв  09.23 58 хв 
Шпаківка 09.28 1 хв  09.29 1 г  4 хв 
Курортна 09.32 1 хв  09.33 1 г  8 хв 
224 Км 09.37 1 хв  09.38 1 г  13 хв 
Пересічна 09.42 3 хв  09.45 1 г  18 хв 
Яротівка 09.49 1 хв  09.50 1 г  25 хв 
Чепелине 09.55 1 хв  09.56 1 г  31 хв 
Феськи 09.59 1 хв  10.00 1 г  35 хв 
Рогозянка 10.04 1 хв  10.05 1 г  40 хв 
205 Км 10.10 1 хв  10.11 1 г  46 хв 
Чорноглазівка 10.14 1 хв  10.15 1 г  50 хв 
Соснівка 10.20 1 хв  10.21 1 г  56 хв 
Золочів 10.26 2 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6137-6138 Харків-Балашівський — Золочів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031