У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6138 Мерчик — Харків-Балашівський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6138 сполученням Мерчик - Харків-Балашівський відправляється зі станції Мерчик о 05.54 і прибуває на станцію Харків-Балашівський о 07.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Просторе, Горіховий Гай, Манченки, Майський, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, 6 Км, Диканівка, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мерчик 05.54
Просторе 05.57 1 хв  05.58 3 хв 
Горіховий Гай 06.01 1 хв  06.02 7 хв 
Манченки 06.06 1 хв  06.07 12 хв 
Майський 06.10 2 хв  06.12 16 хв 
Любівка 06.16 1 хв  06.17 22 хв 
Люботин 06.21 2 хв  06.23 27 хв 
Водяна 06.28 1 хв  06.29 34 хв 
Коротич 06.35 1 хв  06.36 41 хв 
Рай-Оленівка 06.39 1 хв  06.40 45 хв 
Пісочин 06.43 2 хв  06.45 49 хв 
Рижів 06.48 1 хв  06.49 54 хв 
Хвилинка 06.52 1 хв  06.53 58 хв 
Нова Баварія 06.56 1 хв  06.57 1 г  2 хв 
6 Км 07.04 1 хв  07.05 1 г  10 хв 
Диканівка 07.08 1 хв  07.09 1 г  14 хв 
Верещаківка-Левадська 07.14 1 хв  07.15 1 г  20 хв 
Харків-Балашівський 07.21 1 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6138 Мерчик — Харків-Балашівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031