У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6147 Чаплине — Дніпро Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Чаплине - Дніпро номер 6147 відправляється зі станції Чаплине о 12.47 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 15.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6147 Чаплине - Дніпро пролягає по таким станціям як Васильківка, Крутоярка, 269 Км, 262 км, Вишнівецьке, Синельникове-2, Хорошеве, 219 Км, 207 Км, Нижньодніпровськ-Вузол, Нижньодніпровськ.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чаплине 12.47
Краснощокове 12.55 1 хв  12.56 8 хв 
Улянівка 13.05 1 хв  13.06 18 хв 
Васильківка 13.10 1 хв  13.11 23 хв 
284 Км 13.15 1 хв  13.16 28 хв 
283 Км 13.18 1 хв  13.19 31 хв 
Крутоярка 13.23 1 хв  13.24 36 хв 
276 Км 13.27 1 хв  13.28 40 хв 
Письменна 13.32 1 хв  13.33 45 хв 
269 Км 13.36 1 хв  13.37 49 хв 
267 Км 13.40 1 хв  13.41 53 хв 
Терса 13.43 1 хв  13.44 56 хв 
262 км 13.47 1 хв  13.48 1 г 
Роздори 13.55 1 хв  13.56 1 г  8 хв 
251 Км 14.02 1 хв  14.03 1 г  15 хв 
Вишнівецьке 14.08 1 хв  14.09 1 г  21 хв 
242 Км 14.14 2 хв  14.16 1 г  27 хв 
239 Км 14.19 1 хв  14.20 1 г  32 хв 
Синельникове-2 14.26 1 хв  14.27 1 г  39 хв 
235 Км 14.29 1 хв  14.30 1 г  42 хв 
230 Км 14.33 1 хв  14.34 1 г  46 хв 
Хорошеве 14.37 1 хв  14.38 1 г  50 хв 
225 Км 14.41 1 хв  14.42 1 г  54 хв 
222 Км 14.45 1 хв  14.46 1 г  58 хв 
219 Км 14.49 1 хв  14.50 2 г  2 хв 
Іларіонове 14.54 1 хв  14.55 2 г  7 хв 
212 Км 14.59 1 хв  15.00 2 г  12 хв 
207 Км 15.04 1 хв  15.04 2 г  17 хв 
Ігрень 15.09 1 хв  15.10 2 г  22 хв 
Ксеніївка 15.12 2 хв  15.14 2 г  25 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 15.18 1 хв  15.19 2 г  31 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 15.22 1 хв  15.23 2 г  35 хв 
196 Км 15.26 1 хв  15.27 2 г  39 хв 
Нижньодніпровськ 15.32 1 хв  15.33 2 г  45 хв 
193 Км 15.36 2 хв  15.38 2 г  49 хв 
Пост Амур 15.41 1 хв  15.41 2 г  54 хв 
Дніпро-Головний 15.46 2 г  59 хв 

У розкладі поїзда 6147 Чаплине — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930