У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6147 Чаплине — Дніпро Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Чаплине - Дніпро номер 6147 відправляється зі станції Чаплине о 10.38 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 16.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6147 Чаплине - Дніпро пролягає по таким станціям як Васильківка, Крутоярка, 269 Км, 262 км, Вишнівецьке, Синельникове-2, Хорошеве, 219 Км, Ігрень, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, 193 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чаплине 10.38
Краснощокове 10.46 1 хв  10.47 8 хв 
Улянівка 10.56 2 г 35 хв  13.31 18 хв 
Васильківка 13.37 1 хв  13.38 2 г  59 хв 
284 Км 13.42 1 хв  13.43 3 г  4 хв 
283 Км 13.45 1 хв  13.46 3 г  7 хв 
Крутоярка 13.50 1 хв  13.51 3 г  12 хв 
276 Км 13.54 1 хв  13.55 3 г  16 хв 
Письменна 14.00 1 хв  14.01 3 г  22 хв 
269 Км 14.04 1 хв  14.05 3 г  26 хв 
267 Км 14.08 1 хв  14.09 3 г  30 хв 
Терса 14.11 1 хв  14.12 3 г  33 хв 
262 км 14.15 1 хв  14.16 3 г  37 хв 
Роздори 14.23 1 хв  14.24 3 г  45 хв 
251 Км 14.28 1 хв  14.29 3 г  50 хв 
Вишнівецьке 14.33 1 хв  14.34 3 г  55 хв 
242 Км 14.39 2 хв  14.41 4 г  1 хв 
239 Км 14.44 1 хв  14.45 4 г  6 хв 
Синельникове-2 14.51 1 хв  14.52 4 г  13 хв 
235 Км 14.54 1 хв  14.55 4 г  16 хв 
230 Км 14.58 1 хв  14.59 4 г  20 хв 
Хорошеве 15.02 1 хв  15.03 4 г  24 хв 
225 Км 15.06 1 хв  15.07 4 г  28 хв 
222 Км 15.10 1 хв  15.11 4 г  32 хв 
219 Км 15.14 1 хв  15.15 4 г  36 хв 
Іларіонове 15.20 1 хв  15.21 4 г  42 хв 
212 Км 15.25 1 хв  15.26 4 г  47 хв 
Ігрень 15.34 1 хв  15.35 4 г  56 хв 
Ксеніївка 15.37 2 хв  15.39 4 г  59 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 15.43 2 хв  15.45 5 г  5 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 15.47 1 хв  15.48 5 г  9 хв 
196 Км 15.51 1 хв  15.52 5 г  13 хв 
Нижньодніпровськ 15.55 1 хв  15.56 5 г  17 хв 
193 Км 15.59 2 хв  16.01 5 г  21 хв 
Дніпро-Головний 16.10 5 г  32 хв 

У розкладі поїзда 6147 Чаплине — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031