У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6147 Чаплине — Дніпро Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Чаплине - Дніпро номер 6147 відправляється зі станції Чаплине о 10.38 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 16.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6147 Чаплине - Дніпро пролягає по таким станціям як Васильківка, Крутоярка, 269 Км, 262 км, Вишнівецьке, Синельникове-2, Хорошеве, 219 Км, Ігрень, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, 193 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

пропустити по парку «З» станції Нижньодніпровськ-Вузол без зупинки. пропустити по парку «З» станції Нижньодніпровськ-Вузол без зупинки. пропустити по парку «З» станції Нижньодніпровськ-Вузол без зупинки. пропустити по парку «З» станції Нижньодніпровськ-Вузол без зупинки. Поїзд № 6147 (Чаплине – Дніпро-Головний) у добу 21, 22, 23 вересня 2022 року пропустити наступним розкладом: Чаплине 10.38 Пл. Краснощокове 10.46-10.47 Улянівка 10.56-12.53 Пл. Васильківка 13.01-13.02 Пл.284км 13.07-13.08 Пл.283км 13.11-13.12 Пл. Крутоярка 13.17-13.18 Пл.276км 13.23-13.24 Письменна 13.31-13.32 Пл.269км 13.35-13.36 Пл.267км 13.39-13.40 Пл. Терса 13.42-13.43 Пл.262км 13.46-13.47 Роздори 13.54-13.55 Пл.251км 14.01-14.02 Вишнівецьке 14.07-14.08 Пл.242км 14.13-14.15 Пост 239км 14.18-14.19 Синельникове-2 14.25-14.26 Пл.235км 14.28-14.29 Пл.230км 14.32- 14.33 Пл. Хорошеве 14.36-14.37 Пл.225км 14.40-14.41 Пл.222км 14.44- 14.45 Пл.219км 14.48-14.49 Іларіонове 14.53-14.54 Пл.212км 14.58- 14.59 Ігрень 15.07-15.08 Пл. Ксенівка 15.13-15.14 НД-Вузол Парк Є 15.21-15.22 НД-Вузол Парк З 15.29 Пл.196км 15.36-15.37 Нижньодніпровськ 15.42-15.43 Пл.193км 15.46-15.48 Пост Амур 15.52 Дніпро-Головний 15.57. Поїзд № 6147 (Чаплине – Дніпро-Головний) у добу 26, 30 вересня, 03, 04 жовтня 2022 року пропустити наступним розкладом: Чаплине 10.38 Пл. Краснощокове 10.46-10.47 Улянівка 10.56-13.03 Пл. Васильківка 13.09-13.10 Пл.284км 13.14-13.15 Пл.283км 13.17-13.18 Пл. Крутоярка 13.22-13.23 Пл.276км 13.26-13.27 Письменна 13.31- 13.32 Пл.269км 13.35-13.36 Пл.267км 13.39-13.40 Пл. Терса 13.42- 13.43 Пл.262км 13.46-13.47 Роздори 13.54-13.55 Пл.251км 14.01-14.02 Вишнівецьке 14.07-14.08 Пл.242км 14.13-14.15 Пост 239км 14.18- 14.19 Синельникове-2 14.25-14.26 Пл.235км 14.28-14.29 Пл.230км 14.32-14.33 Пл. Хорошеве 14.36-14.37 Пл.225км 14.40-14.41 Пл.222км 14.44-14.45 Пл.219км 14.48-14.49 Іларіонове 14.53-14.54 Пл.212км 14.58-14.59 Ігрень 15.07-15.08 Пл. Ксенівка 15.13-15.14 НД-Вузол Парк Є 15.21-15.22 НД-Вузол Парк З 15.29 П

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чаплине 10.38
Краснощокове 10.46 1 хв  10.47 8 хв 
Улянівка 10.56 2 г 35 хв  13.31 18 хв 
Васильківка 13.37 1 хв  13.38 2 г  59 хв 
284 Км 13.42 1 хв  13.43 3 г  4 хв 
283 Км 13.45 1 хв  13.46 3 г  7 хв 
Крутоярка 13.50 1 хв  13.51 3 г  12 хв 
276 Км 13.54 1 хв  13.55 3 г  16 хв 
Письменна 13.59 1 хв  14.00 3 г  21 хв 
269 Км 14.03 1 хв  14.04 3 г  25 хв 
267 Км 14.07 1 хв  14.08 3 г  29 хв 
Терса 14.10 1 хв  14.11 3 г  32 хв 
262 км 14.14 1 хв  14.15 3 г  36 хв 
Роздори 14.22 1 хв  14.23 3 г  44 хв 
251 Км 14.29 1 хв  14.30 3 г  51 хв 
Вишнівецьке 14.35 1 хв  14.36 3 г  57 хв 
242 Км 14.41 2 хв  14.43 4 г  3 хв 
239 Км 14.46 1 хв  14.47 4 г  8 хв 
Синельникове-2 14.53 1 хв  14.54 4 г  15 хв 
235 Км 14.56 1 хв  14.57 4 г  18 хв 
230 Км 15.00 1 хв  15.01 4 г  22 хв 
Хорошеве 15.04 1 хв  15.05 4 г  26 хв 
225 Км 15.08 1 хв  15.09 4 г  30 хв 
222 Км 15.12 1 хв  15.13 4 г  34 хв 
219 Км 15.16 1 хв  15.17 4 г  38 хв 
Іларіонове 15.21 1 хв  15.22 4 г  43 хв 
212 Км 15.26 1 хв  15.27 4 г  48 хв 
Ігрень 15.36 1 хв  15.37 4 г  58 хв 
Ксеніївка 15.39 2 хв  15.41 5 г  1 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 15.45 2 хв  15.47 5 г  7 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 15.49 1 хв  15.50 5 г  11 хв 
196 Км 15.53 1 хв  15.54 5 г  15 хв 
Нижньодніпровськ 15.59 1 хв  16.00 5 г  21 хв 
193 Км 16.03 2 хв  16.05 5 г  25 хв 
Дніпро-Головний 16.13 5 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6147 Чаплине — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31