У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6147 Ясинувата-Пас. — Іловайськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6147 сполученням Ясинувата-Пас. - Іловайськ відправляється зі станції Ясинувата-Пас. о 20.15 і прибуває на станцію Іловайськ о 21.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Ясинувата-Гірка, Ясинувата-Західна, 1118 Км, Макіївка-Пас., 1110 Км, Кринична, Ханженкове, Канатний завод, Харцизьк.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ясинувата-Пас. 20.15
Ясинувата-Гірка 20.17 1 хв  20.18 2 хв 
Ясинувата-Західна 20.21 1 хв  20.22 6 хв 
1118 Км 20.29 1 хв  20.30 14 хв 
Макіївка-Пас. 20.37 2 хв  20.39 22 хв 
1110 Км 20.42 1 хв  20.43 27 хв 
Кринична 20.49 1 хв  20.50 34 хв 
Ханженкове 21.00 1 хв  21.01 45 хв 
Канатний завод 21.05 1 хв  21.06 50 хв 
Харцизьк 21.14 2 хв  21.16 59 хв 
Іловайськ 21.34 1 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6147 Ясинувата-Пас. — Іловайськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031