У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6151 Авдіївка — Чаплине Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6151 сполученням Авдіївка - Чаплине відправляється зі станції Авдіївка о 06.05 і прибуває на станцію Чаплине о 09.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Очеретине, Желанна, Гродівка, Покровськ, Удачна, Межова, Демурине, Просяна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Авдіївка 06.05
Очеретине 06.25 1 хв  06.26 20 хв 
Желанна 06.43 1 хв  06.44 38 хв 
Гродівка 06.57 1 хв  06.58 52 хв 
Покровськ 07.14 13 хв  07.27 1 г  9 хв 
Удачна 07.48 1 хв  07.49 1 г  43 хв 
Межова 08.10 1 хв  08.11 2 г  5 хв 
Демурине 08.34 1 хв  08.35 2 г  29 хв 
Просяна 08.47 1 хв  08.48 2 г  42 хв 
Чаплине 09.03 2 г  58 хв 

У розкладі поїзда 6151 Авдіївка — Чаплине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031