У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6155 Харків — Мерчик Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Харків - Мерчик номер 6155 відправляється зі станції Харків-Пас. о 15.10 і прибуває на станцію Мерчик о 16.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6155 Харків - Мерчик пролягає по таким станціям як Новоселівка, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна, Люботин, Любівка, Майський, Манченки, Горіховий Гай, Просторе.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 15.10
Новоселівка 15.15 1 хв  15.16 5 хв 
Нова Баварія 15.24 1 хв  15.25 14 хв 
Хвилинка 15.27 1 хв  15.28 17 хв 
Рижів 15.32 1 хв  15.33 22 хв 
Пісочин 15.36 2 хв  15.38 26 хв 
Рай-Оленівка 15.41 1 хв  15.42 31 хв 
Коротич 15.45 1 хв  15.46 35 хв 
Водяна 15.53 1 хв  15.54 43 хв 
Люботин 15.58 20 хв  16.18 48 хв 
Любівка 16.22 1 хв  16.23 1 г  12 хв 
Майський 16.29 1 хв  16.30 1 г  19 хв 
Манченки 16.34 1 хв  16.35 1 г  24 хв 
Горіховий Гай 16.39 1 хв  16.40 1 г  29 хв 
Просторе 16.44 1 хв  16.45 1 г  34 хв 
Мерчик 16.50 1 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6155 Харків-Пас. — Мерчик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930