У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6156 Чаплине — Авдіївка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6156 сполученням Чаплине - Авдіївка відправляється зі станції Чаплине о 15.30 і прибуває на станцію Авдіївка о 18.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Просяна, Демурине, Межова, Удачна, Покровськ, Гродівка, Желанна, Очеретине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

З 28.03.2021 встановлюються зупинки на зупиночних пунктах «за вимогою» або за наявності пасажирів на зупиночних пунктах наступним поїздам: № 6151 Авдіївка — Чаплине - з.п.433км, з.п.432км, з.п.№8, з.п.№13, з.п.№16, з.п.№21, з.п.№ 23. № 6155 Авдіївка — Чаплине - з.п. 433 км, з.п. 432 км, з.п. № 8, з.п. № 13, з.п. № 16, з.п. № 21, з.п.№23. № 6157 Авдіївка — Чаплине - з.п.433 км, з.п.432км, з.п. №8, з.п.№13, з.п.№16, з.п.№21, з.п.№23. № 6160 Чаплине — Авдіївка - з.п.№23, з.п.№21, з.п.№16, з.п.№13, з.п.№8, з.п.432км, з.п.433км. № 6156 Чаплине — Авдіївка - з.п.№23, з.п.№21, з.п.№16, з.п.№13, з.п.№8, з.п.432км, з.п.433км. № 6152 Чаплине — Авдіївка - з.п.№23, з.п.№21, з.п.№16, з.п.№13, з.п.№8, з.п.432км, з.п.433км.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чаплине 15.30
Просяна 15.47 1 хв  15.48 17 хв 
Демурине 16.03 1 хв  16.04 33 хв 
Межова 16.31 1 хв  16.32 1 г  1 хв 
Удачна 16.56 1 хв  16.57 1 г  26 хв 
Покровськ 17.17 3 хв  17.20 1 г  47 хв 
Гродівка 17.38 1 хв  17.39 2 г  8 хв 
Желанна 17.54 1 хв  17.55 2 г  24 хв 
Очеретине 18.15 1 хв  18.16 2 г  45 хв 
Авдіївка 18.38 3 г  8 хв 

У розкладі поїзда 6156 Чаплине — Авдіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031