У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6157 Авдіївка — Чаплине Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6157 сполученням Авдіївка - Чаплине відправляється зі станції Авдіївка о 17.05 і прибуває на станцію Чаплине о 19.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Очеретине, Желанна, Гродівка, Покровськ, Удачна, Межова, Демурине, Просяна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

З 14.07.2021 встановлюються зупинки на зупиночних пунктах «за вимогою» або за наявності пасажирів на зупиночних пунктах наступним поїздам: № 6151 Авдіївка — Чаплине - з.п.433 км, з.п.432 км, з.п. №8, з.п.№21, з.п.№23. № 6155 Авдіївка — Чаплине - з.п.433 км, з.п.432 км, з.п. №8, з.п.№21, з.п.№23. № 6157 Авдіївка — Чаплине - з.п.433 км, з.п.432 км, з.п. №8, з.п.№21, з.п.№23. № 6160 Чаплине — Авдіївка - з.п.№23, з.п.№21, з.п.№8, з.п.432км, з.п.433км. № 6156 Чаплине — Авдіївка - з.п.№23, з.п.№21, з.п.№8, з.п.432км, з.п.433км. № 6152 Чаплине — Авдіївка - з.п.№23, з.п.№21, з.п.№8, з.п.432км, з.п.433км.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Авдіївка 17.05
Очеретине 17.25 1 хв  17.26 20 хв 
Желанна 17.43 1 хв  17.44 38 хв 
Гродівка 17.58 1 хв  17.59 53 хв 
Покровськ 18.15 2 хв  18.17 1 г  10 хв 
Удачна 18.35 1 хв  18.36 1 г  30 хв 
Межова 19.00 1 хв  19.01 1 г  55 хв 
Демурине 19.28 1 хв  19.29 2 г  23 хв 
Просяна 19.40 1 хв  19.41 2 г  35 хв 
Чаплине 19.57 2 г  52 хв 

У розкладі поїзда 6157 Авдіївка — Чаплине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930