У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6157 Харків — Люботин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Харків - Люботин номер 6157 відправляється зі станції Харків-Пас. о 19.00 і прибуває на станцію Люботин о 19.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6157 Харків - Люботин пролягає по таким станціям як Новоселівка, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 19.00
Новоселівка 19.05 1 хв  19.06 5 хв 
Нова Баварія 19.14 1 хв  19.15 14 хв 
Хвилинка 19.17 1 хв  19.18 17 хв 
Рижів 19.22 1 хв  19.23 22 хв 
Пісочин 19.26 2 хв  19.28 26 хв 
Рай-Оленівка 19.31 1 хв  19.32 31 хв 
Коротич 19.35 1 хв  19.36 35 хв 
Водяна 19.43 1 хв  19.44 43 хв 
Люботин 19.48 48 хв 

У розкладі поїзда 6157 Харків-Пас. — Люботин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930