У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6157 Харків — Мерчик Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Харків - Мерчик номер 6157 відправляється зі станції Харків-Пас. о 19.01 і прибуває на станцію Мерчик о 20.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6157 Харків - Мерчик пролягає по таким станціям як Новоселівка, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна, Люботин, Любівка, Майський, Манченки, Горіховий Гай, Просторе.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Харків-Пас. – Мерчик складає 20.00 гривень. Відстань між станціями – 38.1 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 19.01
Новоселівка 19.06 1 хв  19.07 5 хв 
Нова Баварія 19.15 1 хв  19.16 14 хв 
Хвилинка 19.18 1 хв  19.19 17 хв 
Рижів 19.23 1 хв  19.24 22 хв 
Пісочин 19.27 2 хв  19.29 26 хв 
Рай-Оленівка 19.32 1 хв  19.33 31 хв 
Коротич 19.36 1 хв  19.37 35 хв 
Водяна 19.44 1 хв  19.45 43 хв 
Люботин 19.49 2 хв  19.51 48 хв 
Любівка 19.55 1 хв  19.56 54 хв 
Майський 20.00 1 хв  20.01 59 хв 
Манченки 20.04 1 хв  20.05 1 г  3 хв 
Горіховий Гай 20.10 1 хв  20.11 1 г  9 хв 
Просторе 20.15 1 хв  20.16 1 г  14 хв 
Мерчик 20.20 1 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6157 Харків-Пас. — Мерчик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930