У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6157-6158 Золочів — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6157-6158 сполученням Золочів - Харків-Левада відправляється зі станції Золочів о 04.22 і прибуває на станцію Харків-Левада о 06.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Чорноглазівка, Рогозянка, Чепелине, Пересічна, Курортна, Зарічанка, Рижів, Нова Баварія, Диканівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Золочів 04.22
Соснівка 04.27 1 хв  04.28 5 хв 
Чорноглазівка 04.32 1 хв  04.33 10 хв 
205 Км 04.36 1 хв  04.37 14 хв 
Рогозянка 04.44 1 хв  04.45 22 хв 
Феськи 04.50 1 хв  04.51 28 хв 
Чепелине 04.54 1 хв  04.55 32 хв 
Яротівка 05.01 1 хв  05.02 39 хв 
Пересічна 05.06 1 хв  05.07 44 хв 
224 Км 05.10 1 хв  05.11 48 хв 
Курортна 05.14 1 хв  05.15 52 хв 
Шпаківка 05.19 1 хв  05.20 57 хв 
Зарічанка 05.24 1 хв  05.25 1 г  2 хв 
Подвірки 05.28 1 хв  05.29 1 г  6 хв 
Рижів 05.34 1 хв  05.35 1 г  12 хв 
Хвилинка 05.37 1 хв  05.38 1 г  15 хв 
Нова Баварія 05.41 1 хв  05.42 1 г  19 хв 
6 Км 05.47 1 хв  05.48 1 г  25 хв 
Диканівка 05.51 1 хв  05.52 1 г  29 хв 
Верещаківка-Левадська 05.58 1 хв  05.59 1 г  36 хв 
Харків-Левада 06.04 1 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6157-6158 Золочів — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
      
Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031