У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6159-6163 Авдіївка — Чаплине Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6159-6163 сполученням Авдіївка - Чаплине відправляється зі станції Авдіївка о 20.45 і прибуває на станцію Чаплине о 03.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Очеретине, Желанна, Гродівка, Покровськ, Удачна, Межова, Демурине, Просяна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Авдіївка 20.45
Очеретине 21.06 1 хв  21.07 21 хв 
Желанна 21.25 1 хв  21.26 40 хв 
Гродівка 21.41 1 хв  21.42 56 хв 
Покровськ 22.00 4 г 15 хв  02.15 1 г  15 хв 
Удачна 02.36 1 хв  02.37 5 г  51 хв 
Межова 02.58 1 хв  02.59 6 г  13 хв 
Демурине 03.22 1 хв  03.23 6 г  37 хв 
Просяна 03.35 1 хв  03.36 6 г  50 хв 
Чаплине 03.52 7 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6159-6163 Авдіївка — Чаплине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031