У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6159-6163 Авдіївка — Чаплине Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6159-6163 сполученням Авдіївка - Чаплине відправляється зі станції Авдіївка о 20.45 і прибуває на станцію Чаплине о 03.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Очеретине, Желанна, Гродівка, Покровськ, Удачна, Межова, Демурине, Просяна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Авдіївка 20.45
Очеретине 21.06 1 хв  21.07 21 хв 
Желанна 21.25 1 хв  21.26 40 хв 
Гродівка 21.41 1 хв  21.42 56 хв 
Покровськ 22.00 4 г 15 хв  02.15 1 г  15 хв 
Удачна 02.36 1 хв  02.37 5 г  51 хв 
Межова 02.58 1 хв  02.59 6 г  13 хв 
Демурине 03.22 1 хв  03.23 6 г  37 хв 
Просяна 03.35 1 хв  03.36 6 г  50 хв 
Чаплине 03.52 7 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6159-6163 Авдіївка — Чаплине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728