У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6159 Харків — Мерчик Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Харків - Мерчик номер 6159 відправляється зі станції Харків-Балашівський о 09.19 і прибуває на станцію Мерчик о 10.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Верещаківка-Левадська, Диканівка, 6 Км, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна, Люботин, Любівка, Караванна, Майський, Манченки, Горіховий Гай, Просторе.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

08,10-22.11., 24.11 №6159 Харків-Балашовський – Мерчик на дільниці Люботин– Мерчик відмінено 23.11 №6159 Харків-Балашовський – Мерчик на дільниці Люботин– Мерчик відмінено

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Балашівський 09.19
Верещаківка-Левадська 09.25 1 хв  09.26 6 хв 
Диканівка 09.29 1 хв  09.30 10 хв 
6 Км 09.32 1 хв  09.33 13 хв 
Нова Баварія 09.39 1 хв  09.40 20 хв 
Хвилинка 09.42 1 хв  09.43 23 хв 
Рижів 09.46 1 хв  09.47 27 хв 
Пісочин 09.49 2 хв  09.51 30 хв 
Рай-Оленівка 09.53 1 хв  09.54 34 хв 
Коротич 09.57 1 хв  09.58 38 хв 
Водяна 10.04 1 хв  10.05 45 хв 
Люботин 10.09 2 хв  10.11 50 хв 
Любівка 10.15 1 хв  10.16 56 хв 
Караванна 10.19 1 хв  10.19 1 г 
Майський 10.20 1 хв  10.21 1 г  1 хв 
Манченки 10.25 1 хв  10.26 1 г  6 хв 
Горіховий Гай 10.29 1 хв  10.30 1 г  10 хв 
Просторе 10.34 1 хв  10.35 1 г  15 хв 
Мерчик 10.40 1 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6159 Харків-Балашівський — Мерчик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31