У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6159 Харків-Балашівський — Мерчик Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6159 сполученням Харків-Балашівський - Мерчик відправляється зі станції Харків-Балашівський о 09.19 і прибуває на станцію Мерчик о 10.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Верещаківка-Левадська, Диканівка, 6 Км, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна, Люботин, Любівка, Караванна, Майський, Манченки, Горіховий Гай, Просторе.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Балашівський 09.19
Верещаківка-Левадська 09.25 1 хв  09.26 6 хв 
Диканівка 09.29 1 хв  09.30 10 хв 
6 Км 09.32 1 хв  09.33 13 хв 
Нова Баварія 09.39 1 хв  09.40 20 хв 
Хвилинка 09.42 1 хв  09.43 23 хв 
Рижів 09.46 1 хв  09.47 27 хв 
Пісочин 09.49 2 хв  09.51 30 хв 
Рай-Оленівка 09.53 1 хв  09.54 34 хв 
Коротич 09.57 1 хв  09.58 38 хв 
Водяна 10.04 1 хв  10.05 45 хв 
Люботин 10.09 2 хв  10.11 50 хв 
Любівка 10.15 1 хв  10.16 56 хв 
Караванна 10.19 1 хв  10.19 1 г 
Майський 10.20 1 хв  10.21 1 г  1 хв 
Манченки 10.25 1 хв  10.26 1 г  6 хв 
Горіховий Гай 10.29 1 хв  10.30 1 г  10 хв 
Просторе 10.34 1 хв  10.35 1 г  15 хв 
Мерчик 10.40 1 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6159 Харків-Балашівський — Мерчик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728