У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6159 Харків — Мерчик Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Харків - Мерчик номер 6159 відправляється зі станції Харків-Пас. о 09.23 і прибуває на станцію Мерчик о 10.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6159 Харків - Мерчик пролягає по таким станціям як Новоселівка, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна, Люботин, Любівка, Майський, Манченки, Горіховий Гай, Просторе.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 09.23
Новоселівка 09.29 1 хв  09.30 6 хв 
Нова Баварія 09.39 1 хв  09.40 16 хв 
Хвилинка 09.42 1 хв  09.43 19 хв 
Рижів 09.47 1 хв  09.48 24 хв 
Пісочин 09.51 2 хв  09.53 28 хв 
Рай-Оленівка 09.56 1 хв  09.57 33 хв 
Коротич 10.00 1 хв  10.01 37 хв 
Водяна 10.08 1 хв  10.09 45 хв 
Люботин 10.13 11 хв  10.24 50 хв 
Любівка 10.31 1 хв  10.32 1 г  8 хв 
Майський 10.38 1 хв  10.39 1 г  15 хв 
Манченки 10.43 1 хв  10.44 1 г  20 хв 
Горіховий Гай 10.48 1 хв  10.49 1 г  25 хв 
Просторе 10.54 1 хв  10.55 1 г  31 хв 
Мерчик 10.59 1 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6159 Харків-Пас. — Мерчик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728