У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6160 Чаплине — Авдіївка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Чаплине - Авдіївка номер 6160 відправляється зі станції Чаплине о 05.00 і прибуває на станцію Авдіївка о 08.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Просяна, Демурине, Межова, Удачна, Покровськ, Гродівка, Желанна, Очеретине.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

З 14.07.2021 встановлюються зупинки на зупиночних пунктах «за вимогою» або за наявності пасажирів на зупиночних пунктах наступним поїздам: № 6151 Авдіївка — Чаплине - з.п.433 км, з.п.432 км, з.п. №8, з.п.№21, з.п.№23. № 6155 Авдіївка — Чаплине - з.п.433 км, з.п.432 км, з.п. №8, з.п.№21, з.п.№23. № 6157 Авдіївка — Чаплине - з.п.433 км, з.п.432 км, з.п. №8, з.п.№21, з.п.№23. № 6160 Чаплине — Авдіївка - з.п.№23, з.п.№21, з.п.№8, з.п.432км, з.п.433км. № 6156 Чаплине — Авдіївка - з.п.№23, з.п.№21, з.п.№8, з.п.432км, з.п.433км. № 6152 Чаплине — Авдіївка - з.п.№23, з.п.№21, з.п.№8, з.п.432км, з.п.433км.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чаплине 05.00
Просяна 05.17 1 хв  05.18 17 хв 
Демурине 05.33 1 хв  05.34 33 хв 
Межова 06.01 1 хв  06.02 1 г  1 хв 
Удачна 06.26 1 хв  06.27 1 г  26 хв 
Покровськ 06.47 5 хв  06.52 1 г  47 хв 
Гродівка 07.10 1 хв  07.11 2 г  10 хв 
Желанна 07.26 1 хв  07.27 2 г  26 хв 
Очеретине 07.45 1 хв  07.46 2 г  45 хв 
Авдіївка 08.07 3 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6160 Чаплине — Авдіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31