У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6162 Маріуполь — Південнодонбаська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Маріуполь - Південнодонбаська номер 6162 відправляється зі станції Маріуполь о 05.25 і прибуває на станцію Південнодонбаська о 07.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Сартана, Асланове, Кальчик, Карань, Волноваха, Велико-Анадоль.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Маріуполь 05.25
Сартана 05.45 1 хв  05.46 20 хв 
Асланове 06.04 1 хв  06.05 39 хв 
Кальчик 06.18 1 хв  06.19 53 хв 
Карань 06.48 1 хв  06.49 1 г  23 хв 
Волноваха 07.15 3 хв  07.18 1 г  50 хв 
Велико-Анадоль 07.39 1 хв  07.40 2 г  14 хв 
Південнодонбаська 07.50 2 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6162 Маріуполь — Південнодонбаська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031