У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6165 Харків — Мерчик Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Харків - Мерчик номер 6165 відправляється зі станції Харків-Пас. о 15.15 і прибуває на станцію Мерчик о 16.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6165 Харків - Мерчик пролягає по таким станціям як Новоселівка, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна, Люботин, Любівка, Майський, Манченки, Горіховий Гай, Просторе.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 15.15
Новоселівка 15.20 1 хв  15.21 5 хв 
Нова Баварія 15.29 1 хв  15.30 14 хв 
Хвилинка 15.32 1 хв  15.33 17 хв 
Рижів 15.37 1 хв  15.38 22 хв 
Пісочин 15.41 2 хв  15.43 26 хв 
Рай-Оленівка 15.46 1 хв  15.47 31 хв 
Коротич 15.50 1 хв  15.51 35 хв 
Водяна 15.58 1 хв  15.59 43 хв 
Люботин 16.03 20 хв  16.23 48 хв 
Любівка 16.28 1 хв  16.29 1 г  13 хв 
Майський 16.35 1 хв  16.36 1 г  20 хв 
Манченки 16.40 1 хв  16.41 1 г  25 хв 
Горіховий Гай 16.45 1 хв  16.46 1 г  30 хв 
Просторе 16.51 1 хв  16.52 1 г  36 хв 
Мерчик 16.57 1 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6165 Харків-Пас. — Мерчик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031