У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6167 Золочів — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6167 сполученням Золочів - Харків-Пас. відправляється зі станції Золочів о 13.23 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 14.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Соснівка, Чорноглазівка, 205 Км, Рогозянка, Феськи, Чепелине, Яротівка, Пересічна, 224 Км, Курортна, Шпаківка, Зарічанка, Подвірки, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Золочів 13.23
Соснівка 13.28 1 хв  13.29 5 хв 
Чорноглазівка 13.33 1 хв  13.34 10 хв 
205 Км 13.38 1 хв  13.39 15 хв 
Рогозянка 13.45 1 хв  13.46 22 хв 
Феськи 13.50 1 хв  13.51 27 хв 
Чепелине 13.54 1 хв  13.55 31 хв 
Яротівка 14.00 1 хв  14.01 37 хв 
Пересічна 14.05 1 хв  14.06 42 хв 
224 Км 14.09 1 хв  14.10 46 хв 
Курортна 14.13 1 хв  14.14 50 хв 
Шпаківка 14.18 1 хв  14.19 55 хв 
Зарічанка 14.23 1 хв  14.24 1 г 
Подвірки 14.27 1 хв  14.28 1 г  4 хв 
Рижів 14.33 1 хв  14.34 1 г  10 хв 
Хвилинка 14.36 1 хв  14.37 1 г  13 хв 
Нова Баварія 14.41 1 хв  14.42 1 г  18 хв 
Новоселівка 14.49 1 хв  14.50 1 г  26 хв 
Харків-Пас. 14.55 1 г  32 хв 

У розкладі поїзда 6167 Золочів — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31