У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6171 Золочів — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6171 сполученням Золочів - Харків-Пас. відправляється зі станції Золочів о 17.37 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 19.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 45 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Чорноглазівка, Рогозянка, Чепелине, Пересічна, Курортна, Зарічанка, Рижів, Нова Баварія, Основа.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Золочів 17.37
Соснівка 17.43 1 хв  17.44 6 хв 
Чорноглазівка 17.48 1 хв  17.49 11 хв 
205 Км 17.53 1 хв  17.54 16 хв 
Рогозянка 17.59 1 хв  18.00 22 хв 
Феськи 18.05 1 хв  18.06 28 хв 
Чепелине 18.09 1 хв  18.10 32 хв 
Яротівка 18.15 1 хв  18.16 38 хв 
Пересічна 18.19 1 хв  18.20 42 хв 
224 Км 18.24 1 хв  18.25 47 хв 
Курортна 18.28 1 хв  18.29 51 хв 
Шпаківка 18.34 1 хв  18.35 57 хв 
Зарічанка 18.37 1 хв  18.38 1 г 
Подвірки 18.42 1 хв  18.43 1 г  5 хв 
Рижів 18.49 1 хв  18.50 1 г  12 хв 
Хвилинка 18.53 1 хв  18.54 1 г  16 хв 
Нова Баварія 18.57 12 хв  19.09 1 г  20 хв 
6 Км 19.16 1 хв  19.17 1 г  39 хв 
Основа 19.23 16 хв  19.39 1 г  46 хв 
Новоселівка 19.48 1 хв  19.49 2 г  11 хв 
Харків-Пас. 19.54 2 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6171 Золочів — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031