У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6172-6171 Золочів — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6172-6171 сполученням Золочів - Харків-Пас. відправляється зі станції Золочів о 17.37 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 19.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 45 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Чорноглазівка, Рогозянка, Чепелине, Пересічна, Курортна, Зарічанка, Рижів, Нова Баварія, Основа.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Золочів 17.37
Соснівка 17.43 1 хв  17.44 6 хв 
Чорноглазівка 17.48 1 хв  17.49 11 хв 
205 Км 17.53 1 хв  17.54 16 хв 
Рогозянка 17.59 1 хв  18.00 22 хв 
Феськи 18.05 1 хв  18.06 28 хв 
Чепелине 18.09 1 хв  18.10 32 хв 
Яротівка 18.15 1 хв  18.16 38 хв 
Пересічна 18.19 1 хв  18.20 42 хв 
224 Км 18.24 1 хв  18.25 47 хв 
Курортна 18.28 1 хв  18.29 51 хв 
Шпаківка 18.34 1 хв  18.35 57 хв 
Зарічанка 18.37 1 хв  18.38 1 г 
Подвірки 18.42 1 хв  18.43 1 г  5 хв 
Рижів 18.49 1 хв  18.50 1 г  12 хв 
Хвилинка 18.53 1 хв  18.54 1 г  16 хв 
Нова Баварія 18.57 12 хв  19.09 1 г  20 хв 
6 Км 19.16 1 хв  19.17 1 г  39 хв 
Основа 19.23 16 хв  19.39 1 г  46 хв 
Новоселівка 19.48 1 хв  19.49 2 г  11 хв 
Харків-Пас. 19.54 2 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6172-6171 Золочів — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728