У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6173-6174 Харків — 205 Км Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Харків - 205 Км номер 6173-6174 відправляється зі станції Харків-Пас. о 08.20 і прибуває на станцію 205 Км о 10.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6173-6174 Харків - 205 Км пролягає по таким станціям як Новоселівка, Основа, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Подвірки, Зарічанка, Шпаківка, Курортна, 224 Км, Пересічна, Яротівка, Чепелине, Феськи, Рогозянка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 08.20
Новоселівка 08.25 1 хв  08.26 5 хв 
Основа 08.38 20 хв  08.58 18 хв 
Нова Баварія 09.11 2 хв  09.13 51 хв 
Хвилинка 09.16 1 хв  09.17 56 хв 
Рижів 09.21 1 хв  09.22 1 г  1 хв 
Подвірки 09.28 1 хв  09.29 1 г  8 хв 
Зарічанка 09.32 1 хв  09.33 1 г  12 хв 
Шпаківка 09.38 1 хв  09.39 1 г  18 хв 
Курортна 09.42 1 хв  09.43 1 г  22 хв 
224 Км 09.48 1 хв  09.49 1 г  28 хв 
Пересічна 09.53 1 хв  09.54 1 г  33 хв 
Яротівка 10.00 1 хв  10.01 1 г  40 хв 
Чепелине 10.06 1 хв  10.07 1 г  46 хв 
Феськи 10.12 1 хв  10.13 1 г  52 хв 
Рогозянка 10.19 1 хв  10.20 1 г  59 хв 
205 Км 10.25 2 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6173-6174 Харків-Пас. — 205 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930