У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6173-6174 Харків — Чорноглазівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Харків - Чорноглазівка номер 6173-6174 відправляється зі станції Харків-Пас. о 08.20 і прибуває на станцію Чорноглазівка о 10.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6173-6174 Харків - Чорноглазівка пролягає по таким станціям як Новоселівка, Основа, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Подвірки, Зарічанка, Шпаківка, Курортна, 224 Км, Пересічна, Яротівка, Чепелине, Феськи, Рогозянка, 205 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 08.20
Новоселівка 08.25 1 хв  08.26 5 хв 
Основа 08.38 20 хв  08.58 18 хв 
Нова Баварія 09.11 2 хв  09.13 51 хв 
Хвилинка 09.16 1 хв  09.17 56 хв 
Рижів 09.21 1 хв  09.22 1 г  1 хв 
Подвірки 09.28 1 хв  09.29 1 г  8 хв 
Зарічанка 09.32 1 хв  09.33 1 г  12 хв 
Шпаківка 09.38 1 хв  09.39 1 г  18 хв 
Курортна 09.42 1 хв  09.43 1 г  22 хв 
224 Км 09.48 1 хв  09.49 1 г  28 хв 
Пересічна 09.53 1 хв  09.54 1 г  33 хв 
Яротівка 10.00 1 хв  10.01 1 г  40 хв 
Чепелине 10.06 1 хв  10.07 1 г  46 хв 
Феськи 10.12 1 хв  10.13 1 г  52 хв 
Рогозянка 10.19 1 хв  10.20 1 г  59 хв 
205 Км 10.25 1 хв  10.26 2 г  5 хв 
Чорноглазівка 10.31 2 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6173-6174 Харків-Пас. — Чорноглазівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031