У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6173-6174 Харків — Рогозянка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Харків - Рогозянка номер 6173-6174 відправляється зі станції Харків-Пас. о 08.20 і прибуває на станцію Рогозянка о 10.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6173-6174 Харків - Рогозянка пролягає по таким станціям як Новоселівка, Основа, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Подвірки, Зарічанка, Шпаківка, Курортна, 224 Км, Пересічна, Яротівка, Чепелине, Феськи.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 08.20
Новоселівка 08.25 1 хв  08.26 5 хв 
Основа 08.38 20 хв  08.58 18 хв 
Нова Баварія 09.11 2 хв  09.13 51 хв 
Хвилинка 09.16 1 хв  09.17 56 хв 
Рижів 09.21 1 хв  09.22 1 г  1 хв 
Подвірки 09.28 1 хв  09.29 1 г  8 хв 
Зарічанка 09.32 1 хв  09.33 1 г  12 хв 
Шпаківка 09.38 1 хв  09.39 1 г  18 хв 
Курортна 09.42 1 хв  09.43 1 г  22 хв 
224 Км 09.48 1 хв  09.49 1 г  28 хв 
Пересічна 09.53 3 хв  09.56 1 г  33 хв 
Яротівка 10.03 1 хв  10.04 1 г  43 хв 
Чепелине 10.10 1 хв  10.11 1 г  50 хв 
Феськи 10.17 1 хв  10.18 1 г  57 хв 
Рогозянка 10.25 2 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6173-6174 Харків-Пас. — Рогозянка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031