У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6175 205 Км — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) 205 Км - Харків номер 6175 відправляється зі станції 205 Км о 19.21 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 20.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6175 205 Км - Харків пролягає по таким станціям як Рогозянка, Феськи, Чепелине, Яротівка, Пересічна, 224 Км, Курортна, Шпаківка, Зарічанка, Подвірки, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
205 Км 19.21
Рогозянка 19.26 1 хв  19.27 5 хв 
Феськи 19.32 1 хв  19.33 11 хв 
Чепелине 19.37 1 хв  19.38 16 хв 
Яротівка 19.43 1 хв  19.44 22 хв 
Пересічна 19.50 1 хв  19.51 29 хв 
224 Км 19.54 1 хв  19.55 33 хв 
Курортна 19.58 1 хв  19.59 37 хв 
Шпаківка 20.03 1 хв  20.04 42 хв 
Зарічанка 20.08 1 хв  20.09 47 хв 
Подвірки 20.12 1 хв  20.13 51 хв 
Рижів 20.18 1 хв  20.19 57 хв 
Хвилинка 20.21 1 хв  20.22 1 г 
Нова Баварія 20.26 1 хв  20.27 1 г  5 хв 
Новоселівка 20.34 1 хв  20.35 1 г  13 хв 
Харків-Пас. 20.40 1 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6175 205 Км — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930