У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6175-6176 Харків — 205 Км Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Харків - 205 Км номер 6175-6176 відправляється зі станції Харків-Пас. о 17.00 і прибуває на станцію 205 Км о 19.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6175-6176 Харків - 205 Км пролягає по таким станціям як Новоселівка, Основа, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Подвірки, Зарічанка, Шпаківка, Курортна, 224 Км, Пересічна, Яротівка, Чепелине, Феськи, Рогозянка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 17.00
Новоселівка 17.05 1 хв  17.06 5 хв 
Основа 17.18 20 хв  17.38 18 хв 
Нова Баварія 17.51 2 хв  17.53 51 хв 
Хвилинка 17.56 1 хв  17.57 56 хв 
Рижів 18.01 1 хв  18.02 1 г  1 хв 
Подвірки 18.08 1 хв  18.09 1 г  8 хв 
Зарічанка 18.12 1 хв  18.13 1 г  12 хв 
Шпаківка 18.18 1 хв  18.19 1 г  18 хв 
Курортна 18.22 1 хв  18.23 1 г  22 хв 
224 Км 18.28 1 хв  18.29 1 г  28 хв 
Пересічна 18.33 1 хв  18.34 1 г  33 хв 
Яротівка 18.40 1 хв  18.41 1 г  40 хв 
Чепелине 18.46 1 хв  18.47 1 г  46 хв 
Феськи 18.52 1 хв  18.53 1 г  52 хв 
Рогозянка 18.59 1 хв  19.00 1 г  59 хв 
205 Км 19.05 2 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6175-6176 Харків-Пас. — 205 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930