У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6175 Золочів — Шпаківка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Золочів - Шпаківка номер 6175 відправляється зі станції Золочів о 19.50 і прибуває на станцію Шпаківка о 20.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6175 Золочів - Шпаківка пролягає по таким станціям як Соснівка, Чорноглазівка, 205 Км, Рогозянка, Феськи, Чепелине, Яротівка, Пересічна, 224 Км, Курортна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Золочів 19.50
Соснівка 19.55 1 хв  19.56 5 хв 
Чорноглазівка 20.01 1 хв  20.02 11 хв 
205 Км 20.07 1 хв  20.08 17 хв 
Рогозянка 20.13 1 хв  20.14 23 хв 
Феськи 20.18 1 хв  20.19 28 хв 
Чепелине 20.23 1 хв  20.24 33 хв 
Яротівка 20.29 1 хв  20.30 39 хв 
Пересічна 20.35 1 хв  20.36 45 хв 
224 Км 20.41 1 хв  20.42 51 хв 
Курортна 20.46 2 хв  20.48 56 хв 
Шпаківка 20.52 1 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6175 Золочів — Шпаківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728