У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6177 205 Км — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) 205 Км - Харків номер 6177 відправляється зі станції 205 Км о 10.41 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 11.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6177 205 Км - Харків пролягає по таким станціям як Рогозянка, Феськи, Чепелине, Яротівка, Пересічна, 224 Км, Курортна, Шпаківка, Нова Баварія.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
205 Км 10.41
Рогозянка 10.46 1 хв  10.47 5 хв 
Феськи 10.51 1 хв  10.52 10 хв 
Чепелине 10.56 1 хв  10.57 15 хв 
Яротівка 11.02 1 хв  11.03 21 хв 
Пересічна 11.09 1 хв  11.10 28 хв 
224 Км 11.13 1 хв  11.14 32 хв 
Курортна 11.17 1 хв  11.18 36 хв 
Шпаківка 11.22 1 хв  11.23 41 хв 
Нова Баварія 11.35 8 хв  11.43 54 хв 
Харків-Пас. 11.54 1 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6177 205 Км — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930