У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6177 Чорноглазівка — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Чорноглазівка - Харків номер 6177 відправляється зі станції Чорноглазівка о 10.47 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 12.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6177 Чорноглазівка - Харків пролягає по таким станціям як 205 Км, Рогозянка, Феськи, Чепелине, Яротівка, Пересічна, 224 Км, Курортна, Шпаківка, Зарічанка, Подвірки, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чорноглазівка 10.47
205 Км 10.52 1 хв  10.53 5 хв 
Рогозянка 10.57 1 хв  10.58 10 хв 
Феськи 11.02 1 хв  11.03 15 хв 
Чепелине 11.06 1 хв  11.07 19 хв 
Яротівка 11.11 1 хв  11.12 24 хв 
Пересічна 11.17 1 хв  11.18 30 хв 
224 Км 11.21 1 хв  11.22 34 хв 
Курортна 11.25 1 хв  11.26 38 хв 
Шпаківка 11.30 1 хв  11.31 43 хв 
Зарічанка 11.33 1 хв  11.34 46 хв 
Подвірки 11.37 1 хв  11.38 50 хв 
Рижів 11.43 1 хв  11.44 56 хв 
Хвилинка 11.47 1 хв  11.48 1 г 
Нова Баварія 11.52 1 хв  11.53 1 г  5 хв 
Харків-Пас. 12.06 1 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6177 Чорноглазівка — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031